Κλήρωση πρωταθλήματος με… Αγνώστους (Α και Β)!

Από τη στιγμή που ο Ολυμπιακός Βόλου και η Καβάλα ακροβατούν (λόγω του σκανδάλου των στημένων αγώνων) ανάμεσα στη Σούπερ Λίγκα και στη Φούτμπολ Λιγκ, ήταν λογικό η κλήρωση του πρωταθλήματος της μεγάλης κατηγορίας να κρύβει και… αγνώστους!

Από τη στιγμή που ο Ολυμπιακός Βόλου και η Καβάλα ακροβατούν (λόγω του σκανδάλου των στημένων αγώνων) ανάμεσα στη Σούπερ Λίγκα και στη Φούτμπολ Λιγκ, ήταν λογικό η κλήρωση του πρωταθλήματος της μεγάλης κατηγορίας να κρύβει και… αγνώστους!

Πέραν από τις δεκατέσσερις ομάδες που είναι δεδομένο (;) ότι την επόμενη σεζόν θα συμμετέχουν στην Α’ εθνική κατηγορία, στην κληρωτίδα για την ανάδειξη του προγράμματος της νέας σεζόν μπήκαν επίσης ο Αγνωστος Α και ο Αγνωστος Β! Το σίγουρο είναι ότι τις θέσεις αυτές θα καταλάβουν δύο εκ των Καβάλας, Ολ. Βόλου, Λάρισας ή Πανσερραϊκού.

Τι γίνεται όμως στην περίπτωση που οι Αγνωστοι αυξηθούν αν αποδειχθεί ότι στο σκάνδαλο των στημένων εμπλέκονται και παράγοντες ομάδων κατά των οποίων εκκρεμούν ποινικές διώξεις; Πώς θα διαμορφωθεί το πρόγραμμα του πρωταθλήματος και πότε θα ξεκινήσει _ προς το παρόν η έναρξη έχει οριστεί για το Σαββατοκύριακο 27-28 Αυγούστου_ αν οι Αγνωστοι να γίνουν, τρεις, τέσσερις ή και πέντε; Απαντήσεις που θα δοθούν όταν προχωρήσει σε ακόμα μεγαλύτερο βάθος η δικαστική έρευνα.

Πάντως η κλήρωση, λόγω και των κλειδάριθμων που δόθηκαν σε ορισμένες ομάδες, δεν έβγαλε ντέρμπι στις τρεις πρώτες αγωνιστικές. Οι συναντήσεις μεταξύ των «μεγάλων» του ελληνικών πρωταθλήματος αρχίζουν από την 4η αγωνιστική και βρίσκονται στο «κυρίως σώμα» της αγωνιστικής περιόδου και όχι στα «άκρα», αρχή και τέλος.

Τα ντέρμπι:
4η: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
6η: ΑΕΚ-Ολυμπιακός
7η: Αρης-ΠΑΟΚ
8η: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
9η: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
10η: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
19η: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
21η: Ολυμπιακός-ΑΕΚ
22η: ΠΑΟΚ-Αρης
23η: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
24η: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
25η: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Το πλήρες πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

2η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α – Ο.Φ.Η.

3η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΡΗΣ – 11

4η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΡΗΣ

5η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

6η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΜΑΔΑ Β
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

12η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

13η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΜΑΔΑ Β – Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.

17η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΟΜΑΔΑ Α

18η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Β – Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΡΗΣ

19η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β

20ή Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΚΕΡΚΥΡΑ
Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΜΑΔΑ Α
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Β – ΚΕΡΚΥΡΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

24η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

25η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΜΑΔΑ Β
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ.

27η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

30ή Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΜΑΔΑ Α – Α.Ε.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk