ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Τα φώτα σε ευρωμάχες και Πρέμιερ Λιγκ

Ινγκολσταντ- Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, Conn-Χ ΤV 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ (Μόσχα), 15.00, ΕuroSport Γκροσέτο- Τριεστίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 3 Μπορούσια Ντόρτμουντ- Νυρεμβέργη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ConnΧ ΤV 2 Κολονία- Μπάγερ Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 1 Γουίγκαν- Εβερτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, Νova 1…

Τα φώτα σε ευρωμάχες και Πρέμιερ Λιγκ | tovima.gr
ΣΗΜΕΡΑ

Ινγκολσταντ- Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, Conn-Χ ΤV 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ (Μόσχα), 15.00, ΕuroSport Γκροσέτο- Τριεστίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 3 Μπορούσια Ντόρτμουντ- Νυρεμβέργη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ConnΧ ΤV 2 Κολονία- Μπάγερ Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 1 Γουίγκαν- Εβερτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, Νova 1 Γουέστ Μπρόμιτς- Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, Νova 2 Ολυμπιακός- Κολοσσός Ρόδου, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Αρης- Μαρούσι, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, Νova 3 ΟΦΗ- Αγροτικός Αστέρας, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.15, ΕΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ (Μόσχα), 17.30, Σπορ+ Ρεάλ Μαδρίτης- Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, Conn-Χ ΤV 3 ΠΑΟΚ- Καβάλα, μπάσκετ (πλέι οφ), 19.00, Νova 3 Τσέλσι- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, Νova 1 Μπάγερν Μονάχου- Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, Conn-Χ ΤV 2 Ατρόμητος- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Ελλάδος), 20.30, ΝΕΤ και Conn-Χ ΤV 1 Σοσιεδάδ- Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, Conn-Χ ΤV 3 Νάπολι- Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 3 Παρί Σεν Ζερμέν- Βαλανσιέν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, Νova 1 Ρασίνγκ Κλουμπ- Ρίβερ Πλέιτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.10, Νova 3 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια- Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, Σκάι Διεθνές Μίτινγκ Στίβου (ΗΠΑ), 24.00, Νova 4 Εστουδιάντες- Βελέζ Σάρσφιλντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 02.20, Νova 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/5

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ (Μόσχα), 11.00, ΕuroSport Λίβερπουλ- Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.00, Νova 1 Μπέρμιγχαμ- Γουλβς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.00, Νova 2 Τσεζένα- Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 14.00, Conn-Χ ΤV 3 Μίλαν- Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 1 Αρσεναλ- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 16.05, Νova 1 Δόξα Δράμας- ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 17.15, Conn-Χ ΤV 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ (Μόσχα), 17.15, ΕΤ1 Μαρσέιγ- Οσέρ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 18.00, Νova 2 Μάλαγα- Ερκουλες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, Conn-Χ ΤV 3 Μάντσεστερ Σίτι- Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.10, Νova 1 Βιγιαρεάλ- Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, Conn-Χ ΤV 1 Μπάρι- Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 3 Οσασούνα- Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 2 Σεντ Ετιέν- Μονακό, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, Νova 1 Ντάλας- Λος Αντζελες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.00, Conn-Χ ΤV 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/5

Διεθνές τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 13.00, ΕuroSport Φιορεντίνα- Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 3 Ολυμπιακός- Ηρακλής, βόλεϊ (τελικός πλέι οφ), 19.00, Νova 4 Παναθηναϊκός- Περιστέρι, μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1 Κότμπους- Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, Conn-Χ ΤV 2 Λάτσιο- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 3 Εσπανιόλ- Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 1

ΤΡΙΤΗ 3/5

Διεθνές τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 15.00, Νova Σερβία- Δανία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων), 16.00, ΕuroSport Γερμανία- Ολλανδία, ποδόσφαιρο (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων), 18.00, ΕuroSport Μπαρτσελόνα- Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, Μega Ουνιβερσιτά Κατόλικα- Γκρέμιο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 02.15, Conn-Χ ΤV 1 Αμέρικα- Σάντος, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 04.45, Conn-Χ ΤV 3

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/5

Μελβούρνη- Οσάκα, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ Ασίας), 11.30, ΕuroSport 2 ΠΑΟΚ- Δούκας, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 15.00, Νova 1 Κολοσσός Ρόδου- Ολυμπιακός , μπάσκετ (πλέι οφ Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Ολυμπιακός- Ηρακλής, βόλεϊ (τελικός πλέι οφ), 19.00, Νova 4 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ- Σάλκε , ποδόσφαιρο (ημιτελικός Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ Κρουζέιρο- Ονσε Κάλντας, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.50, Conn-Χ ΤV 1

ΠΕΜΠΤΗ 5/5

Διεθνές τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 17.00, Νova 1 Βιγιαρεάλ- Πόρτο, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ 1 Μπράγκα- Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, Νova 1 Ιντερνασιονάλ- Πενιαρόλ, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 01.10, Conn-Χ ΤV 3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/5

Διεθνές τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 14.30, Νova 1 και 17.00, Νova 4 Παναθηναϊκός- Σιένα, μπάσκετ (ημιτελικός φάιναλ φορ), 19.00, ΝΕΤ και Νova 1 Πεσκάρα- Λιβόρνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 3 Μακάμπι Τελ Αβίβ- Ρεάλ Μαδρίτης , μπάσκετ (ημιτελικός φάιναλ φορ), 22.00, ΝΕΤ και Νova 1 Ντάιαμοντ Λιγκ, στίβος (Ντόχα), 01.00, ΝΕΤ Πόρτλαντ- Φιλαδέλφεια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 05.30, Conn-Χ ΤV 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/5

ΠΑΟΚ- ΑΕΚ, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1 Σιένα- Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 16.00,
Conn-Χ ΤV1 Μπάγερ Λεβερκούζεν- Αμβούργο , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 3 Βέρντερ Βρέμης- Μπορούσια Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 2 Ολυμπιακός- Κολοσσός Ρόδου , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαδρίτη), 17.00, Νova 4 Εβερτον- Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, Νova 1 Βουλιαγμένη- Ολυμπιακός, πόλο (Α1 γυναικών), 19.00, ΕΤ1 Παλέρμο- Μπάρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, Conn-Χ ΤV 3 Τότεναμ- Μπλάκπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, Νova 1 Ρόμα- Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ConnΧ ΤV 3 Νανσί- Λιλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, Νova 1 Σεβίλλη- Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, Σκάι
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk