ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Μεγάλο ισπανικό clasico τη Μεγάλη Τετάρτη

Μαραθώνιος δρόμος Λονδίνου, 11.00, ΕuroSport Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών (+75κ. γυναικών), 13.00, Σπορ+ Ασκολι- Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 13.30, Conn-Χ ΤV 1 Αthens Οpen, τένις (τελικός), 14.00, ΕΤ1 Ααχεν- Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, Conn-Χ ΤV 2 Διεθνές τουρνουά τένις Μόντε Κάρλο (τελικός), 15.15, nova 4 Φιορεντίνα- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 1…

ΣΗΜΕΡΑ

Μαραθώνιος δρόμος Λονδίνου, 11.00, ΕuroSport Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα άρσης βαρών (+75κ. γυναικών), 13.00, Σπορ+ Ασκολι- Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 13.30, Conn-Χ ΤV 1 Αthens Οpen, τένις (τελικός), 14.00, ΕΤ1 Ααχεν- Αουε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, Conn-Χ ΤV 2 Διεθνές τουρνουά τένις Μόντε Κάρλο (τελικός), 15.15, nova 4 Φιορεντίνα- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 1 Μπάγερν Μονάχου- Μπάγερ Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 2 Μπόλτον- Στόουκ Σίτι, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Κυπέλλου Αγγλίας), 18.00, Σπορ+ Λεβάντε- Χέρκουλες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, Conn-Χ ΤV 3 Μπορούσια Ντόρτμουντ- Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, Conn-Χ ΤV 2 Ολυμπιακός- Λάρισα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, ΝΕΤ Ξάνθη- Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, ΕΤ3 Ολυμπιακός Βόλου- Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 1 Πανσερραϊκός- Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 3 ΠΑΟΚ- Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 4 Ατρόμητος- Καβάλα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 5 ΑΕΚ- Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 6 Αστέρας Τρίπολης- Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, nova 7 Μικρός τελικός Φάιναλ Φορ μπάσκετ ΕuroCup, 19.00, ΕuroSport 2 Οσασούνα- Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, Conn-Χ ΤV 1 Νάπολι- Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 3 Τελικός Φάιναλ Φορ μπάσκετ ΕuroCup, 21.45, ΕuroSport 2 Εσπανιόλ- Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 2 Παρί Σεν Ζερμέν- Λυών, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 1 Μπόκα Τζούνιορς- Τίγκρε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.10, nova 3 Σικάγο- Λος Αντζελες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 23.00, Conn-Χ ΤV 1

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 18/4

Παναιτωλικός- Ιωνικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 16.00, ConnΧ ΤV 1 Εθνικός- Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 Καρσλούη- Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15, Conn-Χ ΤV 2 Βιγιαρεάλ- Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 1

Μ. ΤΡΙΤΗ 19/4

Νις- Λιλ, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Κυπέλλου Γαλλίας), 21.30, ConnΧ ΤV 2 Νιούκαστλ- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 3 Ρόμα- Ιντερ, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Κυπέλλου Ιταλίας), 21.45, nova 1 Ιντερνάσιοναλ- Εμελεκ, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 02.15, Conn-Χ ΤV 1

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 20/4

Παναθηναϊκός- Πανελλήνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Ηρακλής- Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, Σπορ+ Αρης- Ικαρος Καλλιθέας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 3 ΑΕΚ- Πανιώνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 4 Ανζέ- Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Κυπέλλου Γαλλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 1 Τότεναμ- Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 3 Τσέλσι- Μπέρμιγχαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 21.45, nova 4 Μίλαν- Παλέρμο, ποδόσφαιρο (ημιτελικός Κυπέλλου Ιταλίας), 21.45, nova 2 Μπαρτσελόνα- Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Ισπανίας), 22.30, nova 1 Φλαμένγκο- Οριζόντε, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.50, Conn-Χ ΤV 3

Μ. ΠΕΜΠΤΗ 21/4

Πάντερμπορν- Μπόχουμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, Conn-Χ ΤV 2 Φράιμπουργκ- Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.15, Conn-Χ ΤV 1 Πάντοβα- Βιτσέντζα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 2 Παλμέιρας- Σάντο Αντρε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 3

Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/4

Μόντενα- Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 20.00, Conn-Χ ΤV 3 Κορολάντο- Σιάτλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 04.30, Conn-Χ ΤV 3

Μ. ΣΑΒΒΑΤΟ 23/4

Ρόμα- Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, Conn-Χ ΤV 1 Μόναχο 1860- Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, Conn-Χ ΤV 2 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ- Εβερτον , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1 Παλέρμο- Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 3 Ιντερ- Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 1 Αϊντραχτ- Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 2 Τότεναμ- Γουέστ Μπρόμγουιτς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 1 Λίβερπουλ- Μπέρμιγχαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 2 Βαλένθια- Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, Conn-Χ ΤV 1 Τσέλσι- Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1 Γκλάντμπαχ- Μπορούσια Ντόρτμουντ , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ConnΧ ΤV 2 Μπρέσια- Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, Conn-Χ ΤV 3 Μπαρτσελόνα- Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, Conn-Χ ΤV 1 Γιουβέντους- Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 3.
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk