ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Τζάμπολ Νο 3 για τους «αιώνιους»

ΟΦΗ- Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 19.00, Σπορ+ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα πίστας , ποδηλασία (Ολλανδία), 14.30, Εurosport Κολοσσός Ρόδου- Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 17.00, nova 4 και 19.00, nova 1 ΠΑΟΚ- Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 3 Μάλτα- Ελλάδα, ποδόσφαιρο (προκριματικός Εuro 2012), 21.30, Μega Σικάγο- Κάνσας Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 22.00, conn-Χ …

Τζάμπολ Νο 3 για τους «αιώνιους» | tovima.gr

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3
ΟΦΗ- Παναιτωλικός
, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 19.00, Σπορ+ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα πίστας , ποδηλασία (Ολλανδία), 14.30, Εurosport Κολοσσός Ρόδου- Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 17.00, nova 4 και 19.00, nova 1 ΠΑΟΚ- Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 3 Μάλτα- Ελλάδα, ποδόσφαιρο (προκριματικός Εuro 2012), 21.30, Μega Σικάγο- Κάνσας Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 22.00, conn-Χ ΤV2 Ρίβερ Πλέιτ- Νιούελς Ολντ Μπόις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 23.20, nova 2 Γιούτα Τζαζ- Ντάλας Μάβερικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 04.00, nova 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3
Σίβας- Κολοράντο
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 06.00, conn-Χ ΤV1 Δόξα Δράμας- Εθνικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 16.00, conn-Χ ΤV1 Μόντενα- Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), Σιένα- Σασουόλο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 16.00, conn-Χ ΤV 3 Ηλυσιακός- Πανελλήνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα πίστας , ποδηλασία (Ολλανδία), 17.15, Εurosport Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 18.00 και 04.30, nova 1 ΠΑΟΚ- Μαρούσι, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3 Βερόνα- Μόντενα, βόλεϊ (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, Εurosport 2 Βελέζ Σάρσφιλντ- Αρσεναλ Σαραντί , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.00, nova 2

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/3
Ολυμπιακός- ΑΕΚ
, βόλεϊ (Α1 γυναικών), 17.15, Σπορ+ Βέροια- Ιωνικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 18.00, nova 1 ΠΑΣ Γιάννινα- Διαγόρας, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00,
conn-Χ ΤV 1 Γιούτα Τζαζ- Ντάλας Μάβερικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 21.00, nova 3 (Ε)

ΤΡΙΤΗ 29/3
Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 18.00 και 04.30, nova 1 Σιένα- Ολυμπιακός, μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 3 Ελλάδα- Πολωνία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.30, Μega Παναθηναϊκός- Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΕΤ1 Βαλένθια- Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 7 Γερμανία- Αυστραλία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.45, conn-Χ ΤV 3 Γαλλία- Κροατία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 22.00, connΧ ΤV 1 Μακάμπι Τελ Αβίβ- Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρών), 22.30, nova 4

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/3
Ούνιξ Καζάν- Καζέρτα
, μπάσκετ (Εurocup), 19.15, Εurosport 2 Μπενετόν- Γκέτινγκεν, μπάσκετ (Εurocup), 21.15, Εurosport 2 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 22.00 και 02,00, nova 1 Παρανά- Μποταφόγκο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 01.30, conn-Χ ΤV 1 Σάντα Κρουζ- Σάο Πάολο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας), 03.50, conn-Χ ΤV 2 Ιντερνασιονάλ- Τζορτζ Γουίλστερμαν , ποδόσφαιρο (Κύπελλο Λιμπερταδόρες), 03.50,
conn-Χ ΤV 1

ΠΕΜΠΤΗ 31/3
Σιένα- Ολυμπιακός
, μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρώναν χρειαστεί), 21.45, ΕΤ1 Παναθηναϊκός- Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρών- αν χρειαστεί), 21.45, nova 3 Μακάμπι Τελ Αβίβ- Κάχα Λαμποράλ , μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρών- αν χρειαστεί), 21.45, nova 4 Βαλένθια- Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πλέι οφ- Ευρωλίγκα ανδρών- αν χρειαστεί), 21.45, nova 7 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 22.00 και 02.00, nova 1 Σαν Αντόνιο- Μπόστον Σέλτικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00, nova 3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/4
Αρμίνια Μπίλεφελντ- Αουγκσμπουργκ
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, conn-Χ ΤV 2 Ολυμπιακός- Παναθηναϊκός, πόλο (Α1 ανδρών), 19.30, nova 7 Σαν Πάουλι- Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, conn-Χ ΤV 1 Διεθνές τουρνουά τένις (Μαϊάμι), 20.00, nova 4 και 02.00, nova 1 Κολόμπους- Ντάλας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 02.30, conn-Χ ΤV 3

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4
Γκρόιτερ Φιρτ- Ντούισμπουργκ
, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, conn-Χ ΤV 2 Γουέστ Χαμ- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1 Ηλιούπολη- Δόξα Δράμας, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 Λιβόρνο- Μόντενα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 16.00, conn-Χ ΤV 1 Ντόρτμουντ- Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-Χ ΤV 2 Μαρούσι- Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 ΑΕΚ- Ηρακλής, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, nova 3 Στόουκ Σίτι- Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 1 Γουίγκαν- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 2 Γουέστ Μπρόμιτς- Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 3 ΠΑΟΚ- Ηλυσιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 3 Μπρέσια- Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, conn-Χ ΤV 3 Αρσεναλ- Μπλάκμπερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1 Χοφενχάιμ- Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, conn-Χ ΤV 2 Σαν Αντόνιο- Μπόστον Σέλτικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 21.00, nova 3 (Ε) Μίλαν- Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Ιταλίας), 21.45, conn-Χ ΤV 3 Τουλούζ- Μονπελιέ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 1 Μιλγουόκι Μπακς- Φιλαδέλφεια Σίξερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.30, nova 3
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

Γνώμες
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk