Oι «σφυρίχτρες» της 25ης αγωνιστικής

Ο Σταύρος Τριτσώνης θα είναι ο διαιτητής του ντέρμπι της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ της Super League ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ. Ο Χρήστος Μήτσιος θα σφυρίξει την αναμέτρηση του πρωτοπόρου Ολυμπιακού με τον Εργοτέλη, ενώ ο Βασίλης Παμπορίδης ορίστηκε στο ματς Λάρισα-Παναθηναϊκός.

Ο Σταύρος Τριτσώνης θα είναι ο διαιτητής του ντέρμπι της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ της Super League ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ. Ο Χρήστος Μήτσιος θα σφυρίξει την αναμέτρηση του πρωτοπόρου Ολυμπιακού με τον Εργοτέλη, ενώ ο Βασίλης Παμπορίδης ορίστηκε στο ματς Λάρισα-Παναθηναϊκός.

Οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων της 25ης ημέρας είναι:

Καβάλα-Αστέρας Τρίπολης (6/3 – 15:00, Στάδιο «Ανθή Καραγιάννη»)

Διαιτητής: Τάσος Κάκος (Κέρκυρας)

Α’ Βοηθός: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαϊας)

Β’ Βοηθός: Δημήτρης Μπιτσίδης (Θράκης)

4ος Διαιτητής: Γιάννης Τοπούζης (Θράκης)

Παρατηρητής: Γιώργος Αμυγδάλης (Σερρών)

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (6/3 – 19:30, ΟΑΚΑ)

Διαιτητής: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

Α’ Βοηθός: Γρηγόρης Πάνου (Αιτ/νίας)

Β’ Βοηθός: Αντώνης Καρατζίκας (Αθηνών)

4ος Διαιτητής: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Παρατηρητής: Θανάσης Βέλλιος (Ξάνθης)

Ολυμπιακός Βόλου-Πανσερραϊκός (5/3 – 17:15, Πανθεσσαλικό Στάδιο)

Διαιτητής: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

Α’ Βοηθός: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

Β’ Βοηθός: Γιώργος Γεωργιάδης (Κοζάνης)

4ος Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)

Παρατηρητής: Γιώργος Δούρος (Κορινθίας)

Ολυμπιακός-Εργοτέλης (6/3 – 15:00, Γήπεδο Καραϊσκάκη)

Διαιτητής: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

Α’ Βοηθός: Λεωνίδας Βασιλειάδης (Μακεδονίας)

Β’ Βοηθός: Γιάννης Τουμπακάρης (Αθηνών)

4ος Διαιτητής: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Παρατηρητής: Ηλίας Χατζής (Καρδίτσας)

Ξάνθη-Κέρκυρα (5/3 – 17:15, Γήπεδο Πηγαδίων)

Διαιτητής: Μιχάλης Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Α’ Βοηθός: Δημήτρης Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Β’ Βοηθός: Δημήτρης Γούκος (Ηπείρου)

4ος Διαιτητής: Δημήτρης Κύρκος (Ηπείρου)

Παρατηρητής: Αντώνης Σίπκας (Φλώρινας)

Ατρόμητος-Πανιώνιος (6/3 – 17:15, Δημ. Στάδιο Περιστερίου)

Διαιτητής: Ηλίας Σπάθας (Πειραιά)

Α’ Βοηθός: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)

Β’ Βοηθός: Νίκος Φαντόπουλος (Πειραιά)

4ος Διαιτητής: Γιάνης Δελφάκης (Αρκαδίας)

Παρατηρητής: Ναούμ Μιντιούρης (Σερρών)

Αρης-Ηρακλής (5/3 – 19:30, Γηπ. «Κλεάνθης Βικελίδης»)

Διαιτητής: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)

Α’ Βοηθός: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)

Β’ Βοηθός: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

4ος Διαιτητής: Θανάσης Γιάχος (Χίου)

Παρατηρητής: Γιάννης Μπισογιάννης (Μακεδονίας)

Λάρισα-Παναθηναϊκός (6/3 – 17:15, Γήπεδο «ΑΕΛ Αρένα»)

Διαιτητής: Βασίλης Παμπορίδης (Κιλκίς)

Α’ Βοηθός: Μιχάλης Καρσιώτης (Κορίνθου)

Β’ Βοηθός: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

4ος Διαιτητής: Απόστολος Αμπάρκιολης (Μακεδονίας)

Παρατηρητής: Χριστόφορος Ζωγράφος (Αθηνών)

Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk