ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Φόρμουλα 1, γκραν πρι Ν. Κορέας, 08.30 (Ζ) και 15.15 (Ε), Αlpha ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.10, nova 2 Στόουκ Σίτι- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1 Καβάλα- Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α Δ Εθνική), 16.00, nova 2 Πανσερραϊκός- Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α Δ Εθνική), 16.00, nova 3 ΑΕΚ- Ικαρος Καλλιθέας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.30, nova 3 Ντόρτμουντ- Χοφενχάιμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.

ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV | tovima.gr

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10
Φόρμουλα 1, γκραν πρι Ν. Κορέας, 08.30 (Ζ) και 15.15 (Ε), Αlpha ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.10, nova 2 Στόουκ Σίτι- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 1 Καβάλα- Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α Δ Εθνική), 16.00, nova 2 Πανσερραϊκός- Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α Δ Εθνική), 16.00, nova 3 ΑΕΚ- Ικαρος Καλλιθέας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.30, nova 3 Ντόρτμουντ- Χοφενχάιμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-x ΤV 1 Κολοσσός Ρόδου- Περιστέρι, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1 Λίβερπουλ- Μπλάκμπερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, nova 6 Χετάφε- Σπόρτινγκ Χιχόν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, conn-x ΤV 3 Μάντσεστερ Σίτι- Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 1 ΠΑΟΚ- Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α Δ Εθνική), 18.15, nova 2 Λεβερκούζεν- Μάιντς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, conn-x ΤV 2 Σεβίλλη- Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, conn-x ΤV 1 Ολυμπιακός- Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 20.30, ΝΕΤ ΑΕΚ- Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α Δ Εθνική), 21.00, nova 1 Ατλέτικο Παραναένσε- Φλουμινένσε , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 21.00, nova 4 Λιλ- Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 3 Βιγιαρεάλ- Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, conn-x ΤV 2 * Οι αγώνες Α1 μπάσκετ (ή κάποιος από αυτούς) ενδέχεται να μη διεξαχθούν λόγω της απεργίας των παικτών.

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/10
Ηρακλής- Λαμία, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 3 Ρεάλ Σοσιεδάδ- Λα Κορούνια ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, conn-x ΤV 1 ΤΡΙΤΗ 26/10
OΦΗ- Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00,

conn-x ΤV 1 Εθνικός Αστέρας- Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00,

conn-x ΤV 2 Εθνικός- Λάρισα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, conn-x ΤV 1 Μούρθια- Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 21.00,

nova 1 Μπάγερν- Βέρντερ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 21.30, connx ΤV 2 Φιορεντίνα- Εμπολι, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 21.45, nova 3 Θεούτα- Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00,

nova 1 ΤΕΤΑΡΤΗ 27/10
ΠΑΣ Γιάννινα- Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 15.00,

conn-x ΤV 1 Κοζάνη- Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00,

conn-x ΤV 3
Λιέτουβος- Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.45, nova 3 Ηλιούπολη- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00,

conn-x ΤV 1 Τρίκαλα- Αρης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, conn-x ΤV 2 Εφές Πίλσεν- Βαλένθια, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.15, nova 4 Κάχα Λαμποράλ- Πρόκομ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.45, nova 7 Μπάμπεργκ- Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, nova 1 Τσεχία- Ελλάδα, χάντμπολ (προκριματικός Εuro 2012), 21.10, ΕΤ1 Σολέ- Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3 Σαρλερουά- Βίρτους Ρόμα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00,

nova 4 Μπέτις- Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, nova 1 ΠΕΜΠΤΗ 28/10
Εορδαϊκός- ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 14.00, conn-x ΤV 2 Πανθρακικός- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 16.00, conn-x ΤV 1 Αϊντραχτ Φραγκφούρτης- Αμβούργο , ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 16.00, conn-x ΤV 3 Τσιμπόνα- Φενέρ/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.30, nova 1 Παναθηναϊκός- ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΝΕΤ Ρεάλ Μαδρίτης- Ουνικάχα Μάλαγα , μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3 Μπάρι- Τορίνο, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ιταλίας), 21.45, nova 1 Αρμάνι Μιλάνο- Ολίμπια Λιουμπλιάνας , μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, nova 4 Μακάμπι Τελ Αβίβ- Ζαλγκίρις Κάουνας , μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, nova 7 Ορλάντο Μάτζικ- Ουάσινγκτον Ουίζαρντς μπάσκετ (ΝΒΑ), 03.00,

nova 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/10
Κρίλια Σοβιέτοφ- Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 17.45, nova 6 Μπάγερν- Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, conn-x ΤV 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10
Βόλφσμπουργκ- Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-x ΤV 2 Μπλάκμπερν- Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00,

nova 3 Αρσεναλ- Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00,

nova 6 Αρης- Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2 Λάρισα- Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 4 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 2 ΠΑΟ- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1 Σάλκε- Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30,

conn-x ΤV 3 Ιντερνάσιοναλ- Σάντος, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 21.00, nova 3 Μαρσέιγ- Ρεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, nova 1

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk