ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Φόρμουλα 3, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (2η ημέρα), 12.25, Νova 3 Τσέλσι- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (Σούπερ Καπ Αγγλίας), 16.45, ΝΕΤ Γερμανία – Ρωσία, μπάσκετ (φιλικό τουρνουά Κύπρου), 18.30, Νova 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, συγχρονισμένη κολύμβηση, σύνθετο (τελικός), 19.00, ΕΤ1 Ρίβερ Πλέιτ- Τίγκρε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 20.00, Νova 3 Γκολφ, τουρνουά Βridgestone Ιnvitational, 20.00, Νova 2…

ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV | tovima.gr

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/8
Φόρμουλα 3, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (2η ημέρα), 12.25, Νova 3 Τσέλσι- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (Σούπερ Καπ Αγγλίας), 16.45, ΝΕΤ Γερμανία Ρωσία, μπάσκετ (φιλικό τουρνουά Κύπρου), 18.30, Νova 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, συγχρονισμένη κολύμβηση, σύνθετο (τελικός), 19.00, ΕΤ1 Ρίβερ Πλέιτ- Τίγκρε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 20.00, Νova 3 Γκολφ, τουρνουά Βridgestone Ιnvitational, 20.00, Νova 2 Σπαρτάκ Μόσχας- Ζενίτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 20.20, Νova 7 Ελλάδα- Κροατία, μπάσκετ (φιλικό τουρνουά Κύπρου), 21.30, Νova 1 Μονπελιέ- Μπορντό, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, Νova 3 Κορίνθιανς- Φλαμένγκο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.00, Νova 1 Πορτογαλία- Βραζιλία, beach soccer (Μουντιαλίτο), 22.15,

Εurosport ΔΕΥΤΕΡΑ 9/8
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, τελικοί κολύμβησης, 18.00, ΕΤ1 ΤΡΙΤΗ 10/8
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, τελικοί κολύμβησης, 18.00, ΕΤ1 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/8
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, τελικοί κολύμβησης, 18.00, ΕΤ1 Σερβία- Ελλάδα, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.30,

Conn-x ΤV 1 Ποδόσφαιρο, Κόπα Λιμπερταδόρες, τελικός (1ος αγώνας), 03.50, Νova 1 ΠΕΜΠΤΗ 12/8
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, τελικοί κολύμβησης, 18.00, ΕΤ1 Σάντος- Βιτόρια Μπαΐα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Βραζιλίας – τελικός), 03.50, Conn-x ΤV 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/8
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, τελικοί κολύμβησης, 18.00, ΕΤ1 Ολυμπιακός- Ρόμα, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 21.45, ΝΕΤ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/8
Μπιτς Βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα γυναικών (α΄ ημιτελικός), Βερολίνο, 12.00,

Νova 3 Μπιτς Βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα γυναικών (β΄ ημιτελικός), Βερολίνο, 13.00,

Νova 3 Τότεναμ- Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, Νova 1 Ζενίτ- Ντιναμό Μόσχας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 15.00, Νova 2 Μπιτς Βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα γυναικών (μικρός τελικός), Βερολίνο, 15.30, Νova 3 Μπιτς Βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα γυναικών (τελικός), Βερολίνο, 16.30, Νova 3 Αστον Βίλα- Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, Νova 1 Μπλάκμπερν- Εβερτον, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, Νova 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, τελικοί κολύμβησης, 18.00, ΕΤ1 Βαλενσιέν- Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 20.00, Νova 2 Σεβίλλη- Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (Σούπερ Καπ Ισπανίας- 1ος αγώνας), 22.30,

Νova 1

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
  • Courchevel – Παρίσι – Ντουμπάι Παρά τα προβλήματα που αντιμετωπίζει η Γαλλία με περισσότερα από 300.000 κρούσματα ημερησίως, σκέφτεται να «κατηφορίσει» από την Courchevel... ΣΙΒΥΛΛΑ |
Helios Kiosk