Τα 37 ζευγάρια των πλέι οφ στο Γιουρόπα Λιγκ

Παρί Σεν Ζερμέν(Γαλλία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ(Ισραήλ) Μπάγερ Λεβ.(Γερμανία)-Ταβρίγια(Ουκρανία) ΤΣΣΚΑ Μόσχας(Ρωσία)-Ανόρθωση(Κύπρος) Χάιντουκ Σπλιτ(Κροατία)-Ουνιρέα(Ρουμανία) Φέγενορντ(Ολλανδία)-Γάνδη(Βέλγιο) Γκενκ(Βέλγιο)-Πόρτο(Πορτογαλία) Ντεμπρετσένι(Ουγγαρία)-Λίτεξ Λόβετς(Βουλγαρία) Αρης(Ελλάδα)-Αούστρια Βιέννης(Αυστρία) Γαλατάσαραϊ(Τουρκία)-Καρπάτι Λιβ(Ουκρανία) Παλέρμο(Ιταλία)-Μάριμπορ(Σλοβενία) Μπρυζ(Βέλγιο)-Ντιναμό Μινσκ(Λευκορωσία) Ομόνοια(Κύπρος)-Μέταλιστ(Ουκρανία) Βασλούι(Ρουμανία)-Λιλ(Γαλλία) Νάπολι(Ιταλία)-Ελφσμποργκ(Σουηδία) Σπόρτινγκ Λισ.

Τα 37 ζευγάρια των πλέι οφ στο Γιουρόπα Λιγκ | tovima.gr

Παρί Σεν Ζερμέν(Γαλλία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ(Ισραήλ) Μπάγερ Λεβ.(Γερμανία)-Ταβρίγια(Ουκρανία)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας(Ρωσία)-Ανόρθωση(Κύπρος)

Χάιντουκ Σπλιτ(Κροατία)-Ουνιρέα(Ρουμανία)

Φέγενορντ(Ολλανδία)-Γάνδη(Βέλγιο)

Γκενκ(Βέλγιο)-Πόρτο(Πορτογαλία)

Ντεμπρετσένι(Ουγγαρία)-Λίτεξ Λόβετς(Βουλγαρία) Αρης(Ελλάδα)-Αούστρια Βιέννης(Αυστρία)

Γαλατάσαραϊ(Τουρκία)-Καρπάτι Λιβ(Ουκρανία)

Παλέρμο(Ιταλία)-Μάριμπορ(Σλοβενία)

Μπρυζ(Βέλγιο)-Ντιναμό Μινσκ(Λευκορωσία)

Ομόνοια(Κύπρος)-Μέταλιστ(Ουκρανία)

Βασλούι(Ρουμανία)-Λιλ(Γαλλία)

Νάπολι(Ιταλία)-Ελφσμποργκ(Σουηδία)

Σπόρτινγκ Λισ.(Πορτογαλία)-Μπρόντμπι(Δανία)

Γκρασχόπερς(Ελβετία)-Στεάουα Βουκ.(Ρουμανία) Λίβερπουλ(Αγγλία)-Τραμπζονσπόρ(Τουρκία)

Σέλτικ(Σκωτία)-Ουτρέχτη(Ολλανδία)

Ντόρτμουντ(Γερμανία)-Καραμπάχ(Αζερμπαϊτζάν) ΑΙΚ Στοκχόλμης(Σουηδία)-Λέφσκι Σόφ.(Βουλγαρία) Στουρμ Γκρατς(Αυστρία)-Γιουβέντους(Ιταλία)

Χετάφε(Ισπανία)-ΑΠΟΕΛ(Κύπρος)

Νταντί Γιουνάιτεντ(Σκωτία)-ΑΕΚ(Ελλάδα)

Αλκμααρ(Ολλανδία)-Ακτόμπε(Καζακστάν)

Ντνιεπρ(Ουκρανία)-Λεχ Πόζναν(Πολωνία)

Ραπίντ Βιέννης(Αυστρία)-Αστον Βίλα(Αγγλία)

ΤΣΣΚΑ Σόφιας(Βουλγαρία)-Νιου Σέιντς(Ουαλλία) Μπεσίκτας(Τουρκία)-Ελσίνκι(Φινλανδία)

Σλόβαν Μπρατ.(Σλοβακία)-Στουτγάρδη(Γερμανία) Σιμπίρ(Ρωσία)-Αϊντχόφεν(Ολλανδία)

ΜΠΑΤΕ Μπ.(Λευκορωσία)-Μαρίτιμο(Πορτογαλία) Λωζάννη(Ελβετία)-Λοκομοτίβ Μόσχας(Ρωσία)

Γκιόρι Ετο(Ουγγαρία)-Ντιναμό Ζάγκρ.(Κροατία)

Οντένσε(Δανία)-Μάδεργουελ(Σκωτία)

ΠΑΟΚ(Ελλάδα)-Φενέρμπαχτσε(Τουρκία)

Βιγιαρεάλ(Ισπανία)-Ντνεπρ Μογκίλεβ(Λευκορωσία) Τιμισοάρα(Ρουμανία)-Μάντσεστερ Σίτι(Αγγλία)

* Οι πρώτοι αγώνες θα διεξαχθούν στις 19 και οι επαναληπτικοί στις 26 Αυγούστου. Η κλήρωση για τη φάση των ομίλων είναι προγραμματισμένη για τις 27/8 στο Μονακό.

* Το πρώτο ματς Αρης- Αούστρια Βιέννης στη Θεσσαλονίκη θα γίνει στις 17 Αυγούστου.

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk