ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

▅ FC Μόσχα- Ζενίτ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 4 (Ζ) ▅ Φόρμουλα 1, γκραν πρι Αμπου Ντάμπι (δοκιμαστικά), 14.15, ΑΝΤ1 (Ζ) ▅ Αρσεναλ- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, novasports 1 (Ζ) ▅ Ολυμπιακός- Π.Φάληρο, πόλο (Α1 ανδρών), 16.00, novasports 4 (Ζ) ▅ Στουτγάρδη- Μπάγερν Μονάχου , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ ΠΑΟΚ- Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, ΣΚΑΪ, (Ζ) ▅ ΛάρισαΑρης , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ) ▅ Ατρόμητος- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.

ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ | tovima.gr

ΣΑΒΒΑΤΟ
FC Μόσχα- Ζενίτ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 4 (Ζ) ▅ Φόρμουλα 1, γκραν πρι Αμπου Ντάμπι (δοκιμαστικά), 14.15,

ΑΝΤ1 (Ζ) ▅ Αρσεναλ- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, novasports 1 (Ζ) ▅ Ολυμπιακός- Π.Φάληρο, πόλο (Α1 ανδρών), 16.00,

novasports 4 (Ζ) ▅ Στουτγάρδη- Μπάγερν Μονάχου , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ ΠΑΟΚ- Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, ΣΚΑΪ, (Ζ) ▅ ΛάρισαΑρης , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ) ▅ Ατρόμητος- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, novasports 1 (Ζ) ▅ Γιουβέντους- Νάπολι, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, novasports 4 (Ζ) ▅ Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ) ▅ Μπιλμπάο- Ρεάλ Μαδρίτης , μπάσκετ (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00,

Σπορ+ (Ζ) ▅ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ- Μπλάκμπερν , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30,

novasports 2 (Ζ) ▅ Σάλκε- Μπάγερ Λεβερκούζεν , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30,

Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ Μπορντό- Μονακό, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γαλλίας), 20.00, novasports 7 (Ζ) ▅ ΠΑΟΚ- Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 21.00, novasports 3 (Ζ) ▅ Οσασούνα- Μπαρτσελόνα , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.30, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ) ▅ Ντόρτμουντ- Χέρτα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30,

Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ Μπουσκρόν- Σταντάρ Λιέγης , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βελγίου), 21.30,

Conn-Χ ΤV 3 (Ζ) ▅ Μίλαν- Πάρμα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, novasports 4 (Ζ) ▅ Γκρόνιγκεν- Αλκμααρ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ολλανδίας), 21.45, Σπορ+ (Ζ) ▅ Σεντ Ετιέν – Λυών, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 2 (Ζ) ▅ Φλαμένγκο- Σάντος, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.30,

novasports 7 (Ζ) ▅ Αθλέτικ Μπιλμπάο- Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΣΚΑΪ (Ζ)

ΚΥΡΙΑΚΗ
Σπαρτάκ Μόσχας- Ροστόφ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 4 (Ζ) ▅ Αγιαξ- Φέγενορντ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ολλανδίας), 13.30, Σπορ+ (Ζ) ▅ Ολυμπιακός- Μαρούσι, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 14.00,

ΣΚΑΪ (Ζ) ▅ Φόρμουλα 1, γκραν πρι Αμπου Ντάμπι, 14.15, ΑΝΤ1 (Ζ) ▅ ΠΑΣ Γιάννινα- Λεβαδειακός , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 14.30,

novasports 1 (Ζ) ▅ Μόναχο 1860- Καϊζερσλάουτερν , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 14.30, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ) ▅ Καβάλα- Πανθρακικός , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 14.30,

novasports 2 (Ζ) ▅ Λιβόρνο- Ιντερ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ) ▅ Σαμπντόρια- Μπάρι, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ Ρόμα- Μπολόνια, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, novasports 3 (Ζ) ▅ Γκέτεμποργκ – ΑΪΚ Στοκχόλμης, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Σουηδίας), 16.00, novasports 7 (Ζ) ▅ Διεθνής Μαραθώνιος Νέας Υόρκης, 16.00, ΕuroSport (Ζ) ▅ Εργοτέλης- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ) ▅ Παναθηναϊκός – Πανελλήνιος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00,

ΣΚΑΪ (Ζ) ▅ Μπέρμπιγχαμ- Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00,

novasports 3 (Ζ) ▅ Μαγιόρκα- Ρασίνγκ Σανταντέρ , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ) ▅ Αϊντραχτ- Μπόχουμ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30,

Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ Παναθηναϊκός- Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, novasports 1 (Ζ) ▅ Κάπφενμπεργκ- Λασκ Λιντς, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αυστρίας), 19.00, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ) ▅ Μάλαγα- Βαλένθια, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ Παλμέιρας- Κορίνθιανς, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βραζιλίας), 20.00, novasports 4 (Ζ) ▅ Παλέρμο- Τζένοα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ) ▅ Σοσό- Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 2 (Ζ) ▅ Λα Κορούνια- Σπόρτινγκ Χιχόν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ Μαϊάμι- Σικάγο, μπάσκετ (ΝΒΑ), 01.00, ΣΚΑΪ (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ
Εθνικός- Διαγόρας, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) ▅ Καλαμαριά- ΠΑΟΚ, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 3 (Ζ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk