ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Ντέρμπι σε Αγγλία και Αργεντινή

ΤΣΣΚΑ Μόσχας- FC Μόσχα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 7 (Ζ) Ρεάλ Μαδρίτης- Μούρθια, μπάσκετ (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ (Ζ) Πανθρακικός- Λάρισα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 14.30, novasports 1 (Ζ) Λεβαδειακός- Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 14.30, novasports 2 (Ζ) Σαν Παουλί- Κότμπους, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ) Μπόλτον- Εβερτον, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, novasports 4 (Ζ)…

Ντέρμπι σε Αγγλία και Αργεντινή | tovima.gr

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10
ΤΣΣΚΑ Μόσχας- FC Μόσχα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 7 (Ζ)

Ρεάλ Μαδρίτης- Μούρθια, μπάσκετ (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ (Ζ)

Πανθρακικός- Λάρισα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 14.30,

novasports 1 (Ζ)

Λεβαδειακός- Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 14.30,

novasports 2 (Ζ)

Σαν Παουλί- Κότμπους, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.30, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

Μπόλτον- Εβερτον, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30,

novasports 4 (Ζ)

Αλκμααρ- Αγιαξ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ολλανδίας), 15.30,

Σπορ+ (Ζ)

Φιορεντίνα- Νάπολι, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, novasports 7 (Ζ)

Σιένα- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ)

Παλέρμο- Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

Λίβερπουλ- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 16.00,

novasports 3 (Ζ)

Χέρτα- Βόλφσμπουργκ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Αρης- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ) Ναϊμέγκεν- Αϊντχόφεν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ολλανδίας), 17.30, Σπορ+ (Ζ)

Βαγιαδολίδ- Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Γουέστ Χαμ- Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.15, novasports 2 (Ζ)

Σάλκε- Αμβούργο, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30,

Conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

Παναθηναϊκός- ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00,

novasports 1 (Ζ)

Ξάνθη- Καβάλα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, ΝΕΤ (Ζ)

Ρόζελαρ- Κλαμπ Μπριζ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βελγίου), 19.00, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ)

Φρέντρικσταντ- Μόλντε, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Νορβηγίας), 19.00, novasports 4 (Ζ) Αλμερία- Βαλένθια, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Ιντερνάσιοναλ- Γκρέμιο, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βραζιλίας), 20.00, novasports 4 (Ζ)

Μαλίν- Αντερλεχτ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βελγίου), 21.30,

Conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

Ρίβερ Πλέιτ- Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αργεντινής), 21.30, novasports 3 (Ζ) Κιέβο- Μίλαν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45,

Conn-Χ ΤV 3 (Ζ)

Μαρσέιγ- Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 2 (Ζ)

Μπαρτσελόνα- Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Αούστρια Βιέννης- Λασκ Λιντς, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αυστρίας), 23.30, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ) ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10
Ουρουγουάη- Ν. Κορέα, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα παίδων), 17.00, ΕuroSport (Ζ)

Εθνικός Αστέρας- Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00,

ΕΤ3 (Ζ)

Πανελλήνιος- Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 3 (Ζ) Αλγερία- Ιταλία, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα παίδων), 20.00, ΕuroSport 2 (Ζ)

Ηρακλής Κηφισιάς- Ολυμπιακός , βόλεϊ (Α1 γυναικών), 21.00,

novasports 4 (Ζ)

Πάντερμπορν- Αρμίνια Μπίλεφελντ , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.15,

Conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 27/10
Πανσερραϊκός- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, Αlpha (Ζ)

Αργεντινή- Γερμανία, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα παίδων), 17.00, ΕuroSport (Ζ) Γκέτεμποργκ- Χάλμσταντ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Σουηδίας), 20.00, novasports 7 (Ζ)

Βραζιλία- Μεξικό, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα παίδων), 20.00, ΕuroSport (Ζ)

Μπάρνσλεϊ- Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ , ποδόσφαιρο (Λιγκ Καπ Αγγλίας), 21.45, novasports 1 (Ζ) Μπιλμπάο- Ντόνετσκ, μπάσκετ (Ευρωπαϊκό Κύπελλο), 22.00,

ΕuroSport (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10
ΟΦΗ- ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 14.15, Αlpha (Ζ) Νάπολι- Μίλαν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Ουντινέζε- Ρόμα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

Conn-Χ ΤV 3 (Ζ)

Εορδαϊκός- Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, Αlpha (Ζ)

Ολλανδία- Γκάμπια, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα παίδων), 17.00, ΕuroSport 2 (Ζ)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Βίρτους Ρόμα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.15, novasports 1 (Ζ)

Μάντερσμπουργκ- Στουρμ Γκρατς, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αυστρίας), 19.30, ConnΧ ΤV 2 (Ζ)

Βιλερμπάν- Φενέρμπαχτσε, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.15, novasports 3 (Ζ)

Αϊντραχτ Φρανκφούρτης- Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 21.30,

novasports 7 (Ζ)

Κάρντεν- Ραπίντ Βιέννης, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αυστρίας), 21.30, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ) Ουνικάχα Μάλαγα- Ολυμπιακός , μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, novasports 1 (Ζ)

Αρσεναλ- Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (Λιγκ Καπ Αγγλίας), 21.45, novasports 2 (Ζ)

Γιουβέντους- Σαμπντόρια, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, novasports 4 (Ζ)

ΠΕΜΠΤΗ 29/10
Θρασύβουλος- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 17.00, Αlpha (Ζ)

Ιταλία- Ν.Κορέα, ποδόσφαιρο (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα παίδων), 17.00, ΕuroSport 2 (Ζ)

Παναθηναϊκός- Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, ΣΚΑΪ (Ζ)

Ολύμπια Λιουμπλιάνας- Μαρούσι , μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30, novasports 1 (Ζ)

Ταουγκρές- Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30, novasports 3 (Ζ)

Σιένα- Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30,

novasports 7 (Ζ)

Μπαρτσελόνα- Τσιμπόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45,

novasports 2 (Ζ)

Ιντερ- Παλέρμο, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45,

novasports 4 (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/10
Φορτούνα Ντίσελντορφ- Καρσλούη , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.00, ConnΧ ΤV 2 (Ζ)

Παναθηναϊκός- Ολυμπιακός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00,

novasports 3 (Ζ)

Ντόρτμουντ- Χέρτα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Μουσκρόν- Σταντάρ Λιέγης, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βελγίου), 21.30, Conn-Χ ΤV 3 (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10
Αρσεναλ- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45,

novasports 1 (Ζ)
Στουτγάρδη- Μπάγερν Μονάχου , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

ΠΑΟΚ- Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, ΣΚΑΪ, (Ζ)

Λάρισα- Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 1 (Ζ) Ατρόμητος- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00,

novasports 1 (Ζ)

Γιουβέντους- Νάπολι, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, novasports 4 (Ζ)

Ραπίντ Βιέννης- Ριντ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αυστρίας), 19.30, Conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

Μάντσεστερ ΓιουνάιτεντΜπλάκμπερν , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30,

novasports 2 (Ζ)

Σάλκε- Μπάγερ Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ) Μαρσέιγ- Τουλούζ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γαλλίας), 20.00,

novasports 7 (Ζ)

ΠΑΟΚ- Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 21.00, novasports 3 (Ζ)

Αντερλεχτ- Λόκερεν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βελγίου), 21.00, Conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Μίλαν- Πάρμα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45,

novasports 4 (Ζ)

Σεντ Ετιέν- Λυών, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00,

novasports 2 (Ζ)

Φλαμένγκο- Σάντος, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βραζιλίας), 21.45, novasports 7 (Ζ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk