ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Βαλένθια- Εστουντιάντες, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ (Ζ) Παναθηναϊκός- ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 18.30, ΕΤ1 (Ζ) ΑΕΚ- Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 2 (Ζ) Βολιβία- Βραζιλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 23.00, conn-Χ ΤV 1 (Ζ) Πιερικός- Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 (Ζ) Ρίβερ Πλέιτ- Ιντεπεντιέντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 24.00, novasports2 (Ζ)…

ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV | tovima.gr

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10
Βαλένθια- Εστουντιάντες, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ (Ζ)

Παναθηναϊκός- ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 18.30, ΕΤ1 (Ζ)

ΑΕΚ- Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 2 (Ζ)

Βολιβία- Βραζιλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 23.00, conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10
Πιερικός- Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 (Ζ)

Ρίβερ Πλέιτ- Ιντεπεντιέντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 24.00, novasports2 (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 13/10
Ελλάδα- Λιθουανία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ελπίδων), 19.00, ΝΕΤ (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/10
Γερμανία- Φινλανδία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 19.00, novasports 1 (Ζ)

Ελλάδα- Λουξεμβούργο, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 21.00, Μega (Ζ)

Ρεάλ Μαδρίτης- Λαγούν Αρο, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.30, Σπορ+ (Ζ)

Δανία- Ουγγαρία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 21.45, conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Σουηδία- Αλβανία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 21.45, conn-Χ ΤV 3 (Ζ)

Ιταλία- Κύπρος, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 21.50, novasports 1 (Ζ)

Περού- Βολιβία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 23.00, conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

Βραζιλία- Βενεζουέλα, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 01.00, novasports 1 (Ζ) Παραγουάη- Κολομβία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 01.00, conn-Χ ΤV 3 (Ζ) Ουρουγουάη- Αργεντινή, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 02.00, conn-Χ ΤV 1 (Ζ) Χιλή- Εκουαδόρ, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 02.00, conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

ΠΕΜΠΤΗ 15/10
Μακάμπι Τελ Αβίβ- Ολύμπια Λουμπλιάνας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.00, novasports 1 (Ζ)

Κάχα Λάμποραλ- Μπιλμπάο, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, Σπορ+ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/10
Αιγάλεω- Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Αρης- Ολυμπιακός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00,

novasports 3 (Ζ)

Ολυμπιακός- Παναθηναϊκός, βόλεϊ (Α1 γυναικών), 21.00, novasports 1 (Ζ)

Κότμπους- Καϊζερσλάουτερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 21.30, conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10
Μόναχο- Ντούισμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, conn-Χ ΤV 2 (Ζ) Αστον Βίλα- Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, novasports 1 (Ζ)

Εθνικός- Εθνικός Αστέρας, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 (Ζ)

Φράιμπουργκ- Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, connΧ ΤV 1 (Ζ)

Στουτγάρδη- Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, conn-Χ ΤV 2 (Ζ)

Εργοτέλης- Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, ΣΚΑΪ (Ζ)

Ολυμπιακός- Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, ΝΕΤ (Ζ)

ΠΑΟΚ- ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, novasports 1 (Ζ)

Αούστρια Βιέννης- Σάλτσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αυστρίας), 19.00, conn-Χ ΤV 2 (Ζ) Γιουβέντους- Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, novasports 3 (Ζ)

Αμβούργο- Μπάγερ Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, conn-Χ ΤV 1 (Ζ)

Νανσί- Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 20.00, novasports 7 (Ζ)

Αντερλεχτ- Σαρλερουά, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βελγίου), 21.00, conn-Χ ΤV 3 (Ζ)

Τζένοα- Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, novasports 3 (Ζ)

Λιλ- Ρεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 2 (Ζ)

Σάο Πάολο- Ατλέτικο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 00.30, novasports 1 (Ζ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk