ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

▅ Ηλιούπολη- Ιωνικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 (Ζ) ▅ Θερμαϊκός- Διομήδης, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 15.00, Σπορ+ (Ζ) ▅ Βραζιλία- Γερμανία, ποδόσφαιρο (προημιτελικός Παγκοσμίου Πρωταθλήματος με παίκτες κάτω των 20 ετών), 17.30, Σπορ+ και ΕuroSport (Ζ) ▅ Ολυμπιακός- Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 1 (Ζ) ▅ Ουκρανία- Αγγλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 19.15, conn-χ tv 1 (Ζ) ▅ Μαυροβούνιο- Γεωργία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 20.

ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ | tovima.gr

ΣΑΒΒΑΤΟ
Ηλιούπολη- Ιωνικός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 15.00, ΕΤ3 (Ζ) ▅ Θερμαϊκός- Διομήδης, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 15.00, Σπορ+ (Ζ) ▅ Βραζιλία- Γερμανία, ποδόσφαιρο (προημιτελικός Παγκοσμίου Πρωταθλήματος με παίκτες κάτω των 20 ετών), 17.30, Σπορ+ και ΕuroSport (Ζ) ▅ Ολυμπιακός- Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 1 (Ζ) ▅ Ουκρανία- Αγγλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 19.15,

conn-χ tv 1 (Ζ) ▅ Μαυροβούνιο- Γεωργία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 20.00, conn-χ tv 2 (Ζ) ▅ Δανία- Σουηδία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 21.00,

conn-χ tv 1 (Ζ) ▅ Ε.Α. Εμιράτα- Κόστα Ρίκα, ποδόσφαιρο (προημιτελικός Παγκοσμίου Πρωταθλήματος με παίκτες κάτω των 20 ετών), 21.00, Σπορ+ και ΕuroSport (Ζ) ▅ Ελλάδα- Λετονία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 21.30,

Μega (Ζ) ▅ ΕΪΡΕ- Ιταλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 22.00,

conn-χ tv 3 (Ζ) ▅ Φλαμένγκο- Σάο Πάολο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.10, novasports 1 (Ζ) ▅ Αργεντινή- Περού, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 01.00,

conn-χ tv 1 (Ζ) ▅ Κολομβία – Χιλή, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 01.00, conn-χ tv 2 (Ζ) ▅ Εκουαδόρ- Ουρουγουάη, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 01.00,

conn-χ tv 3 (Ζ) ▅ Βενεζουέλα- Παραγουάη, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 01.00, conn-χ tv 2 (Μ)

ΚΥΡΙΑΚΗ
Βαλένθια- Εστουντιάντες , μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.30, Σπορ+ (Ζ) ▅ Διεθνές τουρνουά τένις (Πεκίνο- τελικός), 14.00,

ΕuroSport (Ζ) ▅ Ποδηλασία (γύρος Παρισιού), 16.00,

ΕuroSport (Ζ) ▅ Μαραθώνιος δρόμος (Σικάγο), 16.20, novasports 3 (Ζ) ▅ Παναθηναϊκός- ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (φιλικός αγώνας), 18.30, ΕΤ1 (Ζ) ▅ ΑΕΚ- Αρης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 2 (Ζ) ▅ Βολιβία- Βραζιλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2010), 23.00,

conn-χ tv 1 (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ
Πιερικός- Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 (Ζ) ▅ Ρίβερ Πλέιτ- Ιντεπεντιέντε , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 24.00,

novasports2 (Ζ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk