ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Ξεχωρίζει ο «τελικός» Ελλάδα – Λετονία

Φόρμουλα1, γκραν πρι Ιαπωνίας, 07.15 ΑΝΤ1 (Ζ) και 14.15 (Μ) Λοκομοτίβ Μόσχας- Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 2 (Ζ) Ρέιντζερς- Σέλτικ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Σκωτίας), 14.30, Σπορ+ (Ζ) Αρσεναλ- Μπλάκμπερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, novasports 7 (Ζ) Φιορεντίνα- Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, novasports 1 (Ζ) Αταλάντα- Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-x ΤV3 (Ζ)…

Ξεχωρίζει ο «τελικός» Ελλάδα – Λετονία | tovima.gr

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10
Φόρμουλα1, γκραν πρι Ιαπωνίας, 07.15 ΑΝΤ1 (Ζ) και 14.15 (Μ)

Λοκομοτίβ Μόσχας- Ρουμπίν Καζάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00,

novasports 2 (Ζ)

Ρέιντζερς- Σέλτικ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Σκωτίας), 14.30, Σπορ+ (Ζ)

Αρσεναλ- Μπλάκμπερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, novasports 7 (Ζ) Φιορεντίνα- Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, novasports 1 (Ζ)

Αταλάντα- Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

Conn-x ΤV3 (Ζ)

Σαμπντόρια- Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, Conn-x ΤV2 (Ζ)

Στουτγάρδη- Βέρντερ Βρέμης , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, Conn-x ΤV1 (Ζ)

Εβερτον- Στόουκ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 17.00, novasports 2 (Ζ)

Τσέλσι- Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, novasports 1 (Ζ)

Βαγιαδολίδ- Αθλέτικ Μπιλμπάο , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, Conn-x ΤV1 (Ζ)

Μικρός τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Βόλεϊ γυναικών , 18.00, novasports 3 (Ζ) Χέρτα- Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, Conn-x ΤV2 (Ζ)

Κλαμπ Μπρυζ- Αντερλεχτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βελγίου), 19.00, Conn-x ΤV3 (Μ) Ρασίνγκ Σανταντέρ- Βαλένθια , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, Conn-x ΤV 1 (Ζ)

Ρόζενμποργκ- Σταρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Νορβηγίας), 21.00, novasports 7 (Ζ) Τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Βόλεϊ γυναικών, 21.00, novasports 3 (Ζ)

Σταντάρ Λιέγης- Γκενκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βελγίου), 21.30, Conn-x ΤV3 (Ζ)

Παλέρμο- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, Conn-x ΤV3 (Ζ)

Μαρσέιγ- Μονακό, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 1 (Ζ)

Σεβίλλη- Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, Conn-x ΤV1 (Ζ)

Σάντος- Παλμέιρας, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.00, novasports 2 (Ζ)

Μπόκα Τζούνιορς- Βελέζ Σάρσφιλντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.10,

novasports 1 (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/10
Πανιώνιος- Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45,

novasports 1 (Ζ)

Αστέρας Τρίπολης- Εργοτέλης , ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, novasports 2 (Ζ)

Ξάνθη- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, ΝΕΤ (Ζ) ΠΑΟΚ- Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00,

novasports 1 (Ζ)

Γκέτεμποργκ- Γκάις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Σουηδίας), 20.00, novasports 4 (Ζ) Παναθηναϊκός- Λάρισα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 21.15,

novasports 1 (Ζ)

Καρλσρούη- Αρμίνια Μπίλεφελντ , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Γερμανίας), 21.15, Conn-x ΤV2 (Ζ)

Αστον Βίλα- Μάντσεστερ Σίτι , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 22.00, novasports 2 (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 6/10
Διεθνές τουρνουά τένις (Πεκίνο), 10.00, ΕuroSport (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/10
Διεθνές τουρνουά τένις (Πεκίνο), 10.00, ΕuroSport (Ζ)

Ολύμπια Λάρισας- Τρίκαλα, μπάσκετ (Κύπελλο Ελλάδας), 16.45, ΕΤ1 (Ζ)

ΠΑΟΚ- ΑΕΚ, μπάσκετ (Κύπελλο Ελλάδας), 19.00, ΕΤ1 (Ζ) ΠΕΜΠΤΗ 8/10
Διεθνές τουρνουά τένις (Πεκίνο), 10.00, ΕuroSport (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/10
Διεθνές τουρνουά τένις (Πεκίνο), 10.00, ΕuroSport (Ζ)

ΟΦΗ- Πανσερραϊκός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00,

Conn-x ΤV1 (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10
Ουκρανία- Αγγλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 18.15,

Conn-x ΤV1 (Ζ)

Ολυμπιακός- Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, novasports 1 (Ζ)

Μαυροβούνιο- Γεωργία, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 20.00,

Conn-x ΤV2 (Ζ)

Δανία- Σουηδία, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 21.00, Conn-x ΤV1 (Ζ)

Ελλάδα- Λετονία, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 21.30, Μega (Ζ)

Φλαμέγκο- Σάο Πάολο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.10, novasports 1 (Ζ)

ΕΪΡΕ- Ιταλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 23.00, Conn-x ΤV 1 (Ζ)

Αργεντινή- Περού, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 01.00,

Conn-x ΤV1 (Ζ)

Κολομβία- Χιλή, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 01.00, Conn-x ΤV2 (Ζ)

Εκουαδόρ- Ουρουγουάη, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 01.00,

Conn-x ΤV3 (Ζ)

Βενεζουέλα- Παραγουάη, ποδόσφαιρο (προκριματικός αγώνας Μουντιάλ 2010), 01.00,

Conn-x ΤV2 (Μ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
  • Ο γρίφος της Μποτσουάνα Οι αγορές είναι προεξοφλητικοί μηχανισμοί, στην περίπτωση της νέας μετάλλαξης , προεξόφλησαν ξανά το χειρότερο, δηλαδή νέους περιορισμούς στις... ΒΗΜΑτοδότης |
Σίβυλλα
Helios Kiosk