ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤV

Ο Ολυμπιακός στη φωλιά των Δικεφάλων

ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Ντιναμό Μόσχας , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 4 (Ζ) Διεθνές μίτινγκ στίβου (Σανγκάη), 15.00, ΕuroSport 2 (Ζ) Φέγενορντ- Αϊντχόφεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ολλανδίας), 15.30, Σπορ+ (Ζ) Μάντσεστερ Γιουν.- Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, novasports 3 (Ζ) Κάλιαρι- Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, novasports 4 (Ζ) Κιέβο- Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, conn-tv (Ζ)…

Ο Ολυμπιακός στη φωλιά των Δικεφάλων | tovima.gr

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/9
ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Ντιναμό Μόσχας , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας), 13.00, novasports 4 (Ζ)

Διεθνές μίτινγκ στίβου (Σανγκάη), 15.00, ΕuroSport 2 (Ζ)

Φέγενορντ- Αϊντχόφεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ολλανδίας), 15.30, Σπορ+ (Ζ)

Μάντσεστερ Γιουν.- Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, novasports 3 (Ζ)

Κάλιαρι- Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

novasports 4 (Ζ)

Κιέβο- Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

conn-tv (Ζ)

Σαμπντόρια- Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00,

conn-x tv (Ζ)

ΠΑΣ Γιάννινα- ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45,

novasports 1 (Ζ)

Ξάνθη- Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, ΝΕΤ (Ζ)

Λεβαδειακός- Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45,

novasports 2 (Ζ)

Τσέλσι- Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00,

novasports 3 (Ζ)

Λεβερκούζεν- Βέρντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, conn-tv (Ζ)

Παναθηναϊκός- Αρης, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00,

novasports 1 (Ζ)

Τρόμσο- Μόλντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Νορβηγίας), 19.00,

novasports 2 (Ζ)

Μικρός τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος μπάσκετ ανδρών (Πολωνία), 19.30, ΕΤ1 (Ζ) Ρεάλ Μαδρίτης- Χέρεθ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, conn-tv (Ζ)

ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 21.15,

novasports 1 (Ζ)

Ρόμα- Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45,

novasports 2 (Ζ)

Τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος μπάσκετ ανδρών (Πολωνία), 22.00, ΝΕΤ (Ζ)

Παρί Σεν Ζερμέν- Λυών, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας), 22.00, novasports 4 (Ζ)

Βαλένθια- Σπόρτινγκ Χιχόν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, conn-tv (Ζ)

Σάντο Αντρε- Σάο Πάολο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.00, novasports 7 (Ζ)

Σαν Λορέντζο- Ρασίνγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 22.10, novasports 3 (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/9
Ηλυσιακός- Πανσερραϊκός, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 18.00, ΕΤ3 (Ζ)

Μάλμε- Ελφσμποργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Σουηδίας), 20.00, novasports 2 (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 22/9
Μπάγερν- Ομπερχάουζεν, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 20.00), novasports 1 (Ζ)

Μπόχουμ- Σάλκε, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 21.30), novasports 2 (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/9
Πανιώνιος- ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, novasports 1 (Ζ)

Βέρντερ- Σαν Πάουλι, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 20.00, novasports 3 (Ζ)

Ερεμπρο- Γκέτεμποργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Σουηδίας), 21.00, novasports 7 (Ζ)

ΑΕΚ- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 21.15, novasports 1 (Ζ)

Κολωνία- Βόλσφμπουργκ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γερμανίας), 21.30, novasports 4 (Ζ)

Ιντερ- Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45,

novasports 2 (Ζ)

ΠΕΜΠΤΗ 24/9
Τζένοα- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, novasports 1 (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/9
Διεθνές μίτινγκ στίβου (Νταεγού – Ν. Κορέα), 08.00, novasports 3 (Ζ) και 17.00 (Μ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9
Φόρμουλα 1, γκραν πρι Σιγκαπούρης (δοκιμαστικά), 16.15,

ΑΝΤ1 (Ζ)

Ολυμπιακός- Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45,

ΝΕΤ, (Ζ)

Λάρισα- ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 16.45, ΣΚΑΪ, (Ζ)

Αρης- Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.00, novasports 1 (Ζ)

Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk