ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

▅ ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Κρίλια Σοφετόφ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας) 15.15, novasports 3 (Ζ) ▅ Βόλσφμπουργκ- Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας) 16.30, conn-Χ ΤV 2 (Ζ) ▅ Ντόρτμουντ- Μπάγερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας) 16.30, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Λάρισα- Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική) 16.45, Σκάι (Ζ) ▅ Τουρκία- Ισπανία, μπάσκετ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (β΄ φάση), 16.45, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Πολωνία- Βουλγαρία, βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (α΄ ημιτελικός), 17.

ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ | tovima.gr

ΣΑΒΒΑΤΟ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας- Κρίλια Σοφετόφ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ρωσίας) 15.15,

novasports 3 (Ζ) ▅ Βόλσφμπουργκ- Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας) 16.30, conn-Χ ΤV 2 (Ζ) ▅ Ντόρτμουντ- Μπάγερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας) 16.30, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Λάρισα- Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική) 16.45, Σκάι (Ζ) ▅ Τουρκία- Ισπανία, μπάσκετ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (β΄ φάση), 16.45, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Πολωνία- Βουλγαρία, βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (α΄ ημιτελικός), 17.30,

novasports 3 (Ζ) ▅ Στίβος, τελικός γκραν πρι WΑF-ΙΑΑF, Θεσσαλονίκη, 18.00, ΕΤ3 (Ζ) ▅ Αρης- ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική) 19.00,

novasports 1 (Ζ) ▅ Ολυμπιακός – Καβάλα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική) 19.00, ΝΕΤ (Ζ) ▅ ΧετάφεΜπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας) 19.00,

conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Λιβόρνο- Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας) 19.00, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Τένις, US ΟΡΕΝ (ημιτελικά ανδρών) 19.00, Εurosport (Ζ) ▅ Τότεναμ- Μάντσεστερ Γιουν.,

ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας) 19.30, novasports 2 (Ζ) ▅ Αϊντχόφεν- Ρόντα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ολλανδίας) 19.45, σπορ+ (Ζ) ▅ Λυών – Λοριάν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γαλλίας) 20.00,

novasports 7 (Ζ) ▅ Ρωσία- Γαλλία , βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (β΄ ημιτελικός), 20.30, novasports 3 (Ζ) ▅ Εσπανιόλ- Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας) 21.00, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Λάτσιο- Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας) 21.45,

novasports 2 (Ζ) ▅ ΛιθουανίαΣερβία , μπάσκετ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (β΄ φάση), 22.00, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Βελέζ Σάρσφιλντ- Σαν Λορέντσο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής) 22.10, novasports 4 (Ζ) ▅ Σεβίλλη- Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας)

23.00, Σκάι (Ζ) ▅ ΦλαμένγκοΣπορτ Ρεσίφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Βραζιλίας) 00.30,

novasports 1 (Ζ) ▅ Τένις, US ΟΡΕΝ (τελικός γυναικών) 03.00,

Εurosport (Ζ)

ΚΥΡΙΑΚΗ
Ντιναμό Μόσχας- Σπαρτάκ Μόσχας, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ρωσίας) 13.00,

novasports 2 (Ζ) ▅ Μπέρμιγχαμ – Αστον Βίλα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας) 14.00,

novasports 3 (Ζ) ▅ Φόρμουλα 1, γκραν πρι Μόντσα (Ιταλία), 14.15, ΑΝΤ1 (Ζ) ▅ Ρόμα- Σιένα , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας) 16.00, conn-Χ ΤV 2 (Ζ) ▅ Βέρντερ- Ανόβερο, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας)

16.30, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ πΓΔΜΓερμανία , Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ (β΄ φάση), 16.45, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Αστέρας Τρίπολης- ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Α΄ Εθνικής) 16.45,

novasports 1 (Ζ) ▅ Εργοτέλης – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Α΄ Εθνικής) 16.45,

novasports 2 (Ζ) ▅ Βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (μικρός τελικός) 17.30,

novasports 3 (Ζ) ▅ Στίβος, τελικός γκραν πρι WΑF-ΙΑΑF, Θεσσαλονίκη, 18.00, ΕΤ3 (Ζ) ▅ Βιγιαρεάλ- Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας)

18.00, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Φούλαμ- Εβερτον, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Αγγλίας) 18.15,

novasport 7 (Ζ) ▅ ΚολονίαΣάλκε , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γερμανίας) 18.30, connΧ ΤV 2 (Ζ) ▅ Πανθρακικός- Παναθηναϊκός , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Α΄ Εθνικής) 19.00,

novasports 1 (Ζ) ▅ Λεβαδειακός- Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Α΄ Εθνικής) 19.00,

novasports 2 (Ζ) ▅ ΤούρκουΛάχτι , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Νορβηγίας) 19.00,

novasports 4 (Ζ) ▅ ΕλλάδαΡωσία , Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ (β΄ φάση), 19,15, ΝΕΤ (Ζ) ▅ Βαγιαδολίδ- Βαλένθια , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας) 20.00, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Βόλεϊ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών (τελικός) 20.30,

novasports 3 (Ζ) ▅ ΑΕΚ- Ηρακλής , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Α΄ Εθνικής) 21.15,

novasports 1 (Ζ) ▅ Τζένοα- Νάπολι , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ιταλίας) 21.45, novasports 2 (Ζ) ▅ Κροατία- Γαλλία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ (β΄ φάση), 22.00, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Χερέθ- Ατλέτικο Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Ισπανίας) 22.00, conn-Χ ΤV (Ζ) ▅ Μονακό- Παρί Σεν Ζερμέν, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Γαλλίας)

22.00, novasport 7 (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ
Ισπανία- Λιθουανία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ (β΄ φάση), 16.45, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Σλοβενία – Πολωνία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ (β΄ φάση), 19,15, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Πιερικός- Παναιτωλικός , ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Β΄ Εθνικής), 18.00, ΕΤ3 (Ζ) ▅ Χάκεν- Αλκ, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Σουηδίας), 20.00,

novasports 7 (Ζ) ▅ ΣερβίαΤουρκία , Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπάσκετ (β΄ φάση), 22.00, ΕΤ1 (Ζ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk