ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

▅ Αυστραλία- Ν.Αφρική, ράγκμπι (Τουρνουά Τri Νations), 13.05, novasports 4 (Ζ) ▅ Μoto GΡ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα μοτοσικλέτας (Δοκιμαστικά Σαν Μαρίνο), 15.00, ΣΚΑΪ (Ζ) ▅ Γαλλία- Γερμανία, βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών- Τουρκία), 15.00, novasports 3 (Ζ) ▅ Ποδηλασία, Γύρος της Ισπανίας ((7η διαδρομή), 17.00, Εurosport (Ζ) ▅ Σλοβακία- Ελλάδα , βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών- Τουρκία), 17.30, novasports 1 (Ζ) ▅ Τένις, US ΟΡΕΝ (6η ημέρα), 18.45, Εurosport (Ζ)…

ΟΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ | tovima.gr

ΣΑΒΒΑΤΟ
Αυστραλία- Ν.Αφρική, ράγκμπι (Τουρνουά Τri Νations), 13.05,

novasports 4 (Ζ) ▅ Μoto GΡ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα μοτοσικλέτας (Δοκιμαστικά Σαν Μαρίνο), 15.00,

ΣΚΑΪ (Ζ) ▅ Γαλλία- Γερμανία, βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών- Τουρκία), 15.00, novasports 3 (Ζ) ▅ Ποδηλασία, Γύρος της Ισπανίας ((7η διαδρομή), 17.00,

Εurosport (Ζ) ▅ Σλοβακία- Ελλάδα , βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών- Τουρκία), 17.30,

novasports 1 (Ζ) ▅ Τένις, US ΟΡΕΝ (6η ημέρα), 18.45, Εurosport (Ζ) ▅ Τουρκία- Πολωνία, βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών), 20.00, novasports 3 (Ζ) ▅ ΔανίαΠορτογαλία , ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2010), 21.00,

conn-x ΤV sports ▅ Ελβετία- Ελλάδα , ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2010), 21.30, Μega (Ζ) ▅ Γερμανία- Ν. Αφρική, ποδόσφαιρο (διεθνής φιλικός αγώνας), 21.45, novasports 1 (Ζ) ▅ Μπαχρέιν- Σαουδική Αραβία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2010), 22.00, Εurosport 2 (Ζ) ▅ Κολομβία- Εκουαδόρ, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2010), 23.30, conn-x ΤV sports ▅ Παλμέιρας- Μπαρουέρι, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βραζιλίας), 00.30, novasports 1 (Ζ)

ΚΥΡΙΑΚΗ
Παραγουάη- Βολιβία, ποδόσφαιρο (προκριματική φάση Μουντιάλ 2010), 01.30, conn-x ΤV sports (Ζ) ▅ Αργεντινή- Βραζιλία, ποδόσφαιρο (προκριματική φάση Μουντιάλ 2010), 03.30, conn-x ΤV sports (Ζ) ▅ F3 Εuroseries, πρωτάθλημα μηχανοκίνητων (2η ημέρα), 11.55, novasports 7 (Ζ) ▅ Φόρμουλα Σούπερ Λίγκα, αγώνες αυτοκινήτων (Πορτογαλία), 13.00

και 16.00, Σπορτ+ (Ζ) ▅ Μoto GΡ, αγώνες μοτοσικλέτας (Σαν Μαρίνο), 14.30, Σκάι, (Ζ) ▅ Σλοβενία- Ελλάδα , βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών), 15.00, novasports 1 (Ζ) ▅ Σερβία- Ιταλία, βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών), 15.00, novasports 3 (Ζ) ▅ Superbikes, Γερμανία, 16.00,

Σκάι, (Ζ) ▅ Μπιτς Σόκερ Λιγκ, ποδόσφαιρο (Νέα Μάκρη), 16.00,

novasports 2 (Ζ) ▅ Τουρκία- Γαλλία , βόλεϊ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών), 17.30, novasports 3 (Ζ) ▅ Εργοτέλης- Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 19.00, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Ολυμπιακός Βόλου- Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 19.00, ΝΕΤ (Ζ) ▅ Κρουζέιρο- Σάο Πάολο, ποδόσφαιρο (Πρωτάθλημα Βραζιλίας), 22.00, novasports 1 (Ζ) ▅ ΙΑΑF Grand Ρrix, διεθνές μίτινγκ στίβου (Ιταλία), 17.35, novasports 1 (Ζ) ▅ Γκολφ, Τουρνουά Μασαχουσέτης (3η μέρα), 22.00, novasports 4 (Ζ) ΔΕΥΤΕΡΑ
πΓΔΜ- Ελλάδα, μπάσκετ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών), 17.30, ΝΕΤ (Ζ) ▅ ΚροατίαΙσραήλ , μπάσκετ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών), 20.15, ΕΤ1 (Ζ) ▅ Γκολφ, Τουρνουά Μασαχουσέτης (4η μέρα), 21.00, novasports 4 (Ζ) ▅ Ισπανία- Σερβία, μπάσκετ (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών), 22.15, ΕΤ1 (Ζ)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από
Αθλητισμός
ΒΗΜΑτοδότης
Σίβυλλα
Helios Kiosk