από metereologos.gr
Παρασκευή 20 Ιουλίου 2018
 
 

Ευρωμάχες στα κουλουάρ και δύο clasico

Μπαρτσελόνα και Ρεάλ συγκρούονται σε πρωτάθλημα και Κύπελλο
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 


ΚΥΡΙΑΚΗ 24/2

Βαγιεκάνο - Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
Σαμπντόρια - Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
Μούρθια - Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 3
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 15.00, nova 1
Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 15.00, nova 3
Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 2
Σκωτία - Ιρλανδία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 16.00, nova 4
Γιουβέντους - Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
Αταλάντα - Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
Μπολόνια - Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Γκλάντμπαχ - Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Ελευσίνα - Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
ΠΑΟΚ - Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
Πανιώνιος - Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 1
Πλατανιάς - ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 3
Θέλτα - Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
Φωκικός - Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β' Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
Γκρόιτερ Φιρτ - Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 4
Ηλυσιακός - Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
Ολυμπιακός - Αρης, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 19.30, nova 1
Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
Ντάλας Μάβερικς - Λ. Α. Λέικερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, ΟΤΕ sport 2
Μπενφίκα - Πάκος Φερέιρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 21.15, nova 2
Ιντερ - Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
Μπέτις - Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 4
Ρίβερ Πλέιτ - Τίγκρε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 01.15, nova 2

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/2

Εθνικός Αλεξ. - ΠΑΟΚ
, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3
Καβάλα - Εθνικός Γαζώρου, ποδόσφαιρο (Β' Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 3
Ουντινέζε - Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, ΟΤΕ sport 2
Λάτσιο - Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2
Λεβάντε - Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

ΤΡΙΤΗ 26/2

Σεντ Ετιέν - Λιλ
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 21.50, ΟΤΕ sport 2
Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/2

Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης
, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
Βέροια - Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 18.00, ΟΤΕ sport 3
ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Παρί Σεν Ζερμέν - Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Σεβίλλη - Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
Κορίνθιανς - Μιλιονάριος, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.00, ΟΤΕ sport 3

ΠΕΜΠΤΗ 28/2

Ολυμπιακός - Αντερλεχτ
, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ νέων), 19.00, nova 2
Μπεσίκτας - Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 3
ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
Κάχα Λαμποράλ - Μακάμπι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30, nova 4
Μπαρτσελόνα - Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
Σιένα - Φενέρμπαχτσε, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάμπεργκ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/3

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
(Γκέτεμποργκ), 11.00 και 18.00, ΕΤ1
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης, 17.00, ΕΤ1
Εθνικός Αλεξ. - Κηφισιά, βόλεϊ (ημιτελικός Λιγκ Καπ), 17.30, nova 4
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών),  18.00, nova 3
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ, βόλεϊ (ημιτελικός Λιγκ Καπ), 20.00, nova 4
Αϊντραχτ Φρ. - Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
Μάλαγα - Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
Νάπολι - Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
Παναθηναϊκός - Αναντολού Εφές, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, ΕΤ1
Χετάφε - Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
(Γκέτεμποργκ), 12.30 και 17.00, ΕΤ1
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ, χάντμπολ (τελικός Κυπέλλου),14.30, ΟΤΕ sport 4
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης, 15.50, ΕΤ1
Βόλφσμπουργκ - Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
Βέρντερ Βρέμης - Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
Αρης - Απόλλωνας Πάτρας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
Τελικός Λιγκ Καπ βόλεϊ, 17.00, nova 4
Κέρκυρα - Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 1
Πανθρακικός - Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 17.15, nova 2
Λα Κορούνια - Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
Περιστέρι - Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
Γουίγκαν - Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
ΟΦΗ - Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α' Εθνική), 19.30, nova 2
Λεβερκούζεν - Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
Βαλένθια - Καχασόλ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 4
Οσασούνα - Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
Μίλαν - Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
Βαλένθια - Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1





ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ
Αθλητισμός περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

 
 
σχόλια (0)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.