από metereologos.gr
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017
 

Τρόφιμα μοιράζει η Χρυσή Αυγή στο Σύνταγμα

Παρόντων των βουλευτών του κόμματος
Τρόφιμα μοιράζει η Χρυσή Αυγή στο Σύνταγμα
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 

Σε δωρεάν διανομή τροφίμων προχώρησε από το πρωί στις 9.00, η Χρυσή Αυγή στην πλατεία Συντάγματος, παρόντων των βουλευτών του κόμματος.

Τα τρόφιμα, όπως αναφέρουν,  διανέμονται σε αναξιοπαθούντες Έλληνες (άνεργους, πολύτεκνους, άπορους).



Κοινωνία περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

 
 
σχόλια (83)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.
     
    ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ | 03/08/2012 17:42
    Το συστημα που γεννησε την Χρυση Αυγη δημιουργει ουρες εξαθλιωμενων και πεινασμενων ανθρωπων.Αλλα και η Χρυση Αυγη ξεχρεωνει την υποχρεωση της και κανει ο,τι ειναι δυνατον για να το στηριξει:συσσιτια , βια στους μεταναστες, απειλες και ψεματα.Ειναι ντροπη να ζεις σε μια κοινωνια που καθε ειδους νταβατζης , κλεφτης και κακοποιος παριστανει τον φιλεσπλαχνο και μοιραζει ψιχουλα στους πεινασμενους.Η υποκρισια στο μεγαλειο της.
    Ντινα
    απάντηση83
     
     
    να βάλετε τη φωτό | 03/08/2012 07:54
    με την "ανάπηρη" χρυσαυγίτισα που καθόταν στο καροτσάκι στην ουρά ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ. Α! ρε λαμόγια χρυσαυγίτες.... Καταξοδευτήκατε πάλι!
    Όποιος ψάχνει Νταβατζή ας πάει στη χρυσή αυγή
    απάντηση57
     
     
    Απάντηση στον σχολιαστή "yakuza"... | 03/08/2012 07:47
    Ο σχολιαστής "yakuza" έγραψε: "Σφηκοφωλιά | 01/08/2012 18:05 παραδόξως όταν αναρτάται άρθρο για την ΧΑ ξαφνικά το επίπεδο των σχολίων πάει στα Τάρταρα.Θα νόμιζε κανείς διαβάζοντας τα σχόλια ότι η ΧΑ πήρε 70% στις τελευταίες εκλογές.Μήπως, λέω μήπως, το χετε μιλημένο το πράμα εκεί στους πυρήνες της ΧΑ και κάνατε και κάνα λάπτοπ δώρο με τα λεφτά της επιχορήγησης?" Η απάντησή μου είναι η ακόλουθη: Αδυνατείς να κατανοήσεις ότι οι οπαδοί και οι συμπαθούντες της Χρυσής Αυγής, δεν είναι οι αγράμματοι, χαμηλού δείκτη ευφυίας, (IQ), πολίτες τους οποίους η αριστερή προπαγάνδα περιγράφει. Σε ότι αφορά το πλήθος τους, θα περιμένεις τις επόμενες εκλογές για να το διαπιστώσεις.
    Λογικός Πολίτης
    απάντηση65
     
     
    PROUD OF YOU REAL GREEKS. | 03/08/2012 06:11
    GOLDEN DAWN LOOK HIGH AND FORWARD. THE COMMUNISTS AND THE TRAITORS ARE AFRAID CHICKENS WE ARE WINNING BECAUSE WE LOVE OUR COUNTRY AND PURE ANCIENT GREEK DEMOCRACY..
    DRUDGE PEON
    απάντηση44
     
     
     
    Δεν υποστηρίζω την χρυσή αυγή. | 02/08/2012 17:36
    Θεωρώ ότι είναι κρυφό-ναζί και κρύβονται πίσω από την μάσκα του εθνικιστη-πατριώτη. Ακολουθούν κατα γράμμα τις μεθόδους του Χιτλερκαι του Στάλιν. Ενοχοποιηση των αντιπάλων, στοχοποιηση αλλοδαπών, εκμετάλλευση των φτωχών . Το ενδιαφέρον όμως είναι ότι τα ίδια έκανε το ΚΚΕ, τα ίδια έκανε το ΠΑΣΟΚ, η ΝΔ κ ο ΣΥΡΙΖΑ. Η συμπαράσταση στους εργάτες οι μίζες και τα ρουσφέτια οι εξυπηρετήσεις των δικών τους παιδιών οι μαϊμού επιδοτήσεις η κυριαρχία κλεφτων απατεώνων τόσα χρόνια, σε τι ακριβώς διαφέρει από τις τάκτικες της ΧΑ; Μπορεί ιδεολογικά η ΧΑ να ανήκει στους ναζι, αλλά πρακτικά κάνει ότι κάνανε και οι προηγούμενοι. Οι τραμπουκισμοι από νεολαίες και η εκμετάλλευση των αδύναμων στρωμάτων προϋπήρχε
    Dr Doom
    απάντηση1614
    Απαντήσεις  2 | Εμφάνιση όλων
     
     
    ΒΗΜΑ | 02/08/2012 15:14
    Αρκέτα καλό το άρθρο σας όμως πιστεύω πως θα μπορούσατε να γράψετε κάτι παραπάνω και να δημοσιεύσετε μια πιο συγκεκριμένη φωτογραφία . Με το καιρό θα καταφέρετε να γίνετε μια καλή εφημερίδα όμως θέλετε δουλειά ακομα!!
    Χ.Α
    απάντηση2113
     
     
    επαφή με την κοινωνία | 02/08/2012 13:39
    Έτσι παιδιά, όταν δέρνετε κανένα λαθραίο, τσινάνε οι άπλυτοι δήθεν ανθρωπιστές, όταν βοηθάτε με τρόφιμα τους φτωχούς Έλληνες πάλι κλοτσάνε! Αυτός είναι ο δρόμος να πάρουμε το 30%, επαφή με την κοινωνία, ασφάλεια στους καταπιεσμένους Έλληνες και άσε να σκούζουν οι ανθέλληνες λαθρολάγνοι.
    Zaglos
    απάντηση2623
     
     
     
    efimerida tis stockholmis | 02/08/2012 10:35
    Simera stin megaliteri efimerida tis Souidias tin DAGENS NYHETER i eidiseis oti i hrysi avji moirazei trofima mono se aftous pou epidiknioun elliniki taftotita kai oti paron kai o upodikos vouleftis tis hrisis avjis.
    apo stockholm
    απάντηση2122
    Απαντήσεις  4 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Ksepoulima ston neonazismo | 02/08/2012 09:07
    To apotelesma tis dieftharmenis ploutokratias einai to ksepoulima tis antrhropinis psychis sto neonazismo gia ena kilo patates. Megali ntropi!!
    Albanidis from Hamburg
    απάντηση3818
     
     
    Εμαθε τα κολπα απο.. | 01/08/2012 20:22
    την Φαταχ και τις αλλες τρομοκρατικες οργανωσεις της Μ Ανατολης!
    Σισυφος
    απάντηση3323
     
     
     
    Α, αλλάξατε φωτογραφία, καιρός ήταν! | 01/08/2012 20:12
    Διότι κύριοι απαράδεκτοι του Βήματος, το πρωί είχατε μία άλλη, άσχετη και προσβλητική. Σαν να θέλατε να αποδείξετε ότι όντως τους πολεμάτε βρώμικα. Έτσι βέβαια τους ενισχύετε! Επειδή μόνο βλάκες δεν είστε, συμπεραίνω ότι μάλλον αυτός είναι ο στόχος σας. Ή όχι; Σε κάθε περίπτωση απαράδεκτη "δημοσιογραφία"!
    Ελελεύ
    απάντηση349
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Σφηκοφωλιά | 01/08/2012 18:05
    παραδόξως όταν αναρτάται άρθρο για την ΧΑ ξαφνικά το επίπεδο των σχολίων πάει στα Τάρταρα.Θα νόμιζε κανείς διαβάζοντας τα σχόλια ότι η ΧΑ πήρε 70% στις τελευταίες εκλογές.Μήπως, λέω μήπως, το χετε μιλημένο το πράμα εκεί στους πυρήνες της ΧΑ και κάνατε και κάνα λάπτοπ δώρο με τα λεφτά της επιχορήγησης?
    yakuza
    απάντηση3230
     
     
     
    ΝΑΖΙΣΤΕΣ; | 01/08/2012 17:57
    ΚΑΤΑ Τ' ΑΛΛΑ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑΖΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ... ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ; ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΤΣΟΚΟΒΟΥΝ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΕ ΧΑΡΑΤΣΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣ; ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟΣ Ο ΝΑΖΙΣΜΟΣ! ΤΩΡΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΛΙΓΟ-ΛΙΓΟ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟ...
    ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΣ
    απάντηση3747
    Απαντήσεις  2 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Σε τι διαφέρουν από ΠΑΣΟΚ και ΝΔ; | 01/08/2012 16:59
    ΠΑΣΟΚ - ΝΔ διόριζαν για να εξαγοράζουν ψήφους. Τώρα η ΧΑ μοιράζει τρόφιμα για να εξαγοράσει ψήφους. Όλοι με κρατικά λεφτά, δηλαδή δικά μας (σύμφωνα με την ανακοίνωσή της η ΧΑ χρησιμοποιεί την κρατική επιχορήγηση). Σε τι διαφέρουν τελικά; ΥΓ1 Αν δηλαδή αύριο ο ΣΥΡΙΖΑ ή το ΚΚΕ μοιράζουν χιλιάρικα θα το επικροτήσετε; Ή θα πείτε ότι οι Σιωνιστές τους χρηματοδοτούν για να αγοράζουν ψήφους; ΥΓ2 Η φωτό όντως άσχετη και επομένως κατάπτυστη!
    Tomahawk
    απάντηση3024
     
     
     
    Ερωτήσεις | 01/08/2012 15:55
    Kάποιος μού είπε, πως η Χ.Α. δίνει τα βουλευτικά αυτοκίνητα σε Έλληνες πολύτεκνους που δεν διαθέτουν αμάξι. Δεν ξέρω, αν ισχύει. Κάποιοι θα πουν το κάνουν για τους ψήφους (αύριο τα παιδιά των πολύτεκνων θα ψηφίζουν). Είναι όντως μια πολύ έξυπνη πολιτική για να μαζέψεις ψήφους. Ερώτηση: To επίσημο ελληνικό κράτος τί κάνει για τους Έλληνες πολύτεκνους; Eρώτηση 2. Αν η Χ.Α. φτάσει το 30% θα φταίει ο πολύτεκνος ή το κράτος που άφησε τους Έλληνες πολύτεκνους (και τους Έλληνες γενικότερα) στη μοίρα τους; Eρώτηση3. Σε τί διαφέρει η πολιτική ψαρέματος ψήφων της Χ.Α. απο εκείνη της άκρας αριστεράς που φλερτάρει με τους μετανάστες (παράνομους ή μη) που αποτελούν επίσης μελλοντική δεξαμενή ψήφων;
    Kατερινα Δ. απο εξωτερικό
    απάντηση4216
    Απαντήσεις  4 | Εμφάνιση όλων
     
     
    απατεωνες | 01/08/2012 15:49
    ο λαος δεν ειναι ζητιανος πρεπει να μαθει να διεκδικει
    dimitr666
    απάντηση3720
     
     
    ΑΚΥΡΗ ΦΩΤΟ | 01/08/2012 15:44
    ΚΑΛΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ..?? ΤΟ ΒΗΜΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΕΙΟ.. ΤΙ ΦΩΤΟ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? ΑΙΣΧΟΣ!!!
    ΤΑΚΗΣ
    απάντηση2711
     
     
    Ο καθένας τον χαβά του . | 01/08/2012 15:39
    ΠΡΟΣ – Έλλην 13:36. Όταν λέτε συμμορία προφανώς αναφέρεστε και στους 440.000 χιλιάδες Έλληνες ψηφοφόρους που τους ψηφίσανε , καλά κατάλαβα ? Σας πειράζει που η Χρυσή Αυγή πράττει αυτό που κάνανε κάποιοι άλλοι προσφάτως , τότε όλα ήτανε μέλι γάλα για σας , σήμερα σας πείραξε η πρωτοβουλία της Χρυσής Αυγής , τέτοια να γράφετε και στης επόμενες εκλογές θα ψάχνετε την Χρυσή Αυγή με κιάλια . Από κάτι τέτοιους απόλυτους σαν και εσάς έχει θιγεί ανεπανόρθωτα η Ελλάδα , και σαν να μην φτάνει αυτό θέλετε αποκλειστικότητα στην πολιτική ζωή του τόπου , ότι λέτε και πιστευτέ εσείς είναι ευαγγέλιο , ενώ ότι κάνουνε οι άλλοι που δεν συμφωνούνε μαζί σας είναι ύβρις κατά της δημοκρατίας .
    W.Q
    απάντηση3519
     
     
     
    Η Χρυσή Αυγή "χτίζει" μεθοδικά την κυριαρχία της... | 01/08/2012 15:39
    Για όποοιν δεν εθελοτυφλεί η Χρυσή Αυγή είναι πλέον αποδεκτή από μεγάλη μερίδα της κοινωνίας και χτίζει μεθοδικά την κυριαρχία της... Και ένα απλό ερώτημα, ήταν προτιμότερη εικόνα εκείνη του "τσαντιριού" το οποίο είχαν στήσει πέρυσι στην πλατεία Συντάγματος οι αριστεροί, ή η σημερινή εικόνα της Χρυσής Αυγής να διανέμει τρόφιμα, σε ΕΛΛΗΝΕΣ;;;
    Προσεκτικός Παρατηρητής
    απάντηση3924
    Απαντήσεις  3 | Εμφάνιση όλων
     
-