από metereologos.gr
Δευτέρα 25 Ιουνίου 2018
 

Ναζιστικοί χαιρετισμοί από τη Χρυσή Αυγή στο δημοτικό συμβούλιο Λαμίας

Μέλη της εισέβαλαν στην αίθουσα για να εκφράσουν τον αποτροπιασμό τους για τα Κέντρα Μεταναστών
Ναζιστικοί χαιρετισμοί από τη Χρυσή Αυγή στο δημοτικό συμβούλιο Λαμίας
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 

Μέσα σε κλίμα έντασης εξελίχθηκε η συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου της Λαμίας με θέμα την ίδρυση κέντρου κράτησης μεταναστών, η οποία στιγματίσθηκε από τους ναζιστικούς χαιρετισμούς μελών της Χρυσής Αυγής που εισέβαλαν στην αίθουσα της συνεδρίασης.

Νωρίτερα στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου και ενώ η συνεδρίαση ήταν σε  εξέλιξη, βρίσκονταν στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ και εκπρόσωποι κινήσεων πολιτών, καθώς επίσης και μέλη της Χρυσής Αυγής.

Το κλίμα πυροδοτήθηκε όταν ο εκπρόσωπος της Χρυσής Αυγής ζήτησε να τοποθετηθεί. Τότε οι υπόλοιποι παρευρισκόμενοι στη συνεδρίαση άρχισαν να φωνάζουν συνθήματα.

Τουλάχιστον δύο φορές διακόπηκε η συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου της Λαμίας και παρά τις συνεχείς παρεμβάσεις του δημάρχου  Γιώργου Κοτρωνιά η ένταση κορυφώθηκε και οδήγησε στην αποχώρηση του συνόλου των συνδυασμών της μειοψηφίας, που πρόσκεινται στο ΠΑΣΟΚ, το ΚΚΕ και τον ΣΥΡΙΖΑ.

Η ένταση κορυφώθηκε και απειλήθηκαν επεισόδια λίγο πριν τα μεσάνυχτα, όταν την ώρα που αποχωρούσαν τα μέλη και τα στελέχη της Χρυσής Αυγής από την αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου, ένα από αυτά με επιδεικτικό τρόπο γύρισε προς τους συγκεντρωμένους και χαιρέτησε με τον γνωστό ναζιστικό χαιρετισμό.

Επικράτησε κλίμα σύγκρουσης και τα επεισόδια αποφεύχθηκαν με την παρέμβαση των ψυχραιμότερων, ενώ όλες οι πλευρές του δημοτικού συμβουλίου πολύ μετά τα μεσάνυχτα κατήγγειλαν αυτή τη συμπεριφορά.


Κοινωνία περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

 
 
σχόλια (64)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.
     
    ΜΑΘΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΗ ΙΣΤΟΡΙΑ | 11/06/2012 00:07
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΔΙΑΒΑΣΤΕ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΕΚΛΑΠΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΙΤΛΕΡ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ. Ο ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΑΛΑΙΟ ΑΡΧΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΛΟ: Το αρχαιότερο ελληνικό σύμβολο ο Μαίανδρος αποτελεί σύμβολο Νίκης και Ενότητας, σύμβολο του Άπειρου και της Αιώνιας Ζωής, αλλά και της αέναης πορείας μας στον κόσμο. ΟΠΟΤΕ ΣΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΑΡΩΝΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΡΑΖΕΤΕ ΟΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΖΑΝΙ, ΣΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΛΙΓΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΘΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΔΙΟΤΙ ΜΕΣΩ ΑΥΤΩΝ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ, ΤΟΤΕ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ, ΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ, ΦΤΩΧΟΙ ΓΝΩΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗ ΕΝΗΜΕΡΟΙ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΖΕΙΤΕ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΛΑ Η ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΙΑΔΑ ΜΟΝΟ.
    Αγραμματοι, σας βαρεθηκα!!!
    απάντηση03
     
     
    Οι ναζιστικοί χαιρετισμοί | 13/04/2012 10:56
    μπροστά σε ενα δημαρχείο μας κάψανε οταν ανεχόμαστε τις ταμπέλες με τα σφυροδρέπανα επάνω στην ακρόπολη. Εχομε στραβωθεί φαίνετε απο το αριστερό μάτι λκαι βλεπομε μόνο με το δεξιό
    Stefan_g
    απάντηση1214
     
     
    Ένα είναι σίγουρο!! | 13/04/2012 06:53
    Χρυσή Αυγή στη Βουλή θα δουλέψει για την ΑΠΕΛΑΣΗ των λαθραίων!! Θα μπει και ρέγουλα στα επιδόματα, στα 250 ευρώ την ώρα για επιτροπές, για τα χιλιάρικα το μήνα των βολευτών και υπουργών!! Τόσα χρόνια με τους "δημοκράτες" μόνο κλεφτουριά είδαμε!
    ΑΠΕΛΑΣΗ ΤΩΡΑ
    απάντηση1616
     
     
    λιγο οικτο για τους Χρυσαυγιτες γαμωτο , στον ηλιο μοιρα δεν εχουνε (και μιλαω σοβαρα , το τελευταιο που θα καταριομουνα καποιον ειναι) | 13/04/2012 03:27
    Και ο Χιτλερ ετσι σκατοφατσα ητανε απλως ειναι καπατσοι κατι τετοιες μαιμουδες και μαντρωνουνε τους διανοητικα καθυστερημενους , λιγο οικτο για τους Χρυσαυγιτες γαμωτο , στον ηλιο μοιρα δεν εχουνε (και μιλαω σοβαρα , το τελευταιο που θα καταριομουνα καποιον ειναι)
    Γιαννης Σ.
    απάντηση54
     
     
    ΕΙΝΑΙ μαιμου , τον γυφτο ψαχνουμε... | 13/04/2012 02:20
    ο Ανώνυμος / η εγραψε : "AYTOS O MIXALIAKOPOULOS DEN FENETE KAI TOSO ARIOS.SAN MAIMOU EINE"___ ΕΙΝΑΙ μαιμου , τον γυφτο ψαχνουμε...
    Γιαννης Σ.
    απάντηση74
     
     
    Θύμα επίθεσης της Χρυσής Αυγής | 13/04/2012 01:50
    Εγώ έχω πέσει θύμα επίθεσης της Χρυσής Αυγής. Εφτά παλικάρια με μαχαίρωσαν –μάλλον γιατί ήταν η σειρά τους να περάσουν τα στρατιωτικά γυμνάσια της οργάνωσης. Δεν μας λέτε καλύτερα γιατί χτυπάτε και μαχαιρώνετε κόσμο και να αφήσετε τις θεωρίες για την πατρίδα και το έθνος; Και όσοι τους ψηφίζετε, να ξέρετε, όταν χτυπάνε κάποιον δεν τον ρωτάνε αν του αρέσει ο ναζιστικός χαιρετισμός ούτε του εξηγούν ότι είναι δωρικός για να πάει στο νοσοκομείο ή στον τάφο ήσυχος. Όσοι τους ψηφίζουν, ας έχουν τουλάχιστον το θάρρος να παραδεχτούν ότι ψηφίζουν πατριώτες δολοφόνους. Και κάτι ακόμα: η δωρεάν υγεία, η παιδεία, το οκτάωρο και οι μισθοί , δεν κερδήθηκαν από τους αγώνες των φασιστών πουθενά στον κόσμο. Οι φασίστες ένα Άουσβιτς κέρδισαν από την ιστορία. Κ στον πόλεμο δεν έκαναν αντίσταση -ήταν συνεργάτες των Γερμανών. Ή μήπως δεν ξέρετε και ιστορία;
    Θύμα της Χρυσής Αυγής
    απάντηση147
     
     
    ζήτω η χ.α. | 12/04/2012 21:57
    Είμαι υπέρ της Χρυσής Αυγής και χαίρομαι που δεν είναι προδότες σαν όλους τους υπόλοιπους και καλά κάνουν που χαιρετάνε ναζιστικά. Ο Χίτλερ δεν έσφαξε ούτε το ένα δέκατο σε σχέση με αυτούς που έσφαξε ο Στάλιν. Αν θέλετε να δείξετε ανθρωπισμό να πάτε να ποινικοποιήσετε το ΚΚΕ. Χ.Α. μέσα στην Βουλή και σύντομα στην εξουσία !
    Γιάννης
    απάντηση715
     
     
    Φασιστικοί χαιρετισμοί σήμερα εν ετει 2012 είναι απαράδεκτοι | 12/04/2012 18:29
    Η ΧΑ μόνο χάνει απο εικόνες μελών της που χαιρετούν φασιστικά. Ο μέσος Ελληνας αυτό σκέπτεται, αφού πολύ μικρή σχέση έχει με το Αρχαιοελληνικό παρελθόν, κυρίως λόγω της πεφωτισμένης (illuminated) Σοσιαλιστικής παιδείας.Ο Μιχαλολιάκος καλά θα κάνει να μαζέψει τους Χιτλερικούς, και όσους αρέσκονται να λιβανίζουν το Γερμανικό Εθνοσοσιαλιστικό παρελθόν. Θα πρέπει να καταλάβουν στην ΧΑ ότι ο Ελληνικός Λαός σήμερα έχει τόσες πιθανότητες να ακολουθήσει μαζικά ένα Ναζιστικό κόμμα, όσες έχει το ΚΚΕ να πάψει να ονομάζεται ΚΚΕ και να ασπαστεί τον Καθολικισμό. Απο κεί και πέρα, ένα αμιγώς Ελληνοκεντρικό λαικό κίνημα (και οχι Εθνικοσοσιαλιστκικοκεντρικό κίνημα) έχει και μέλλον, αλλά και θα είναι χρήσιμο στη πατρίδα. Βασικά η ΧΑ θα πρέπει, κατά τη γνώμη μου, σε κάθε ευκαιρία να τονίζει την απλή αλήθεια ότι οι περίπου 2 εκατομμύρια μουσουλμάνοι απο τον Τρίτο Κόσμο που είναι στην Ελλάδα αυτήν τη στιγμή, θα συνεχίζουν να αυξάνονται με νέες αφίξεις, και τελικά θα πάρουν και υπηκοότητα και δικαίωμα ψήφου μέσα απο μελλοντικούς "αγώνες" της Αριστεράς και του ΠΑΣΟΚ ( με τη ΝΔ να αβαντάρει), και εν τέλει θα διαλύσουν την Ελλάδα απο μέσα ώς Δούρειος Ιππος. Το Σύστημα θέλει να κρύψει αυτήν την αλήθεια, οπότε είναι πρός το συμφέρον της ΧΑ να την διατυμπανίζει.
    Model Citizen
    απάντηση1213
     
     
     
    STON FOURNO | 12/04/2012 15:25
    AYTOS O MIXALIAKOPOULOS DEN FENETE KAI TOSO ARIOS.SAN MAIMOU EINE
    Ανώνυμος / η
    απάντηση2413
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
     
    ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ - ΔΩΡΙΚΟΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ | 12/04/2012 12:30
    ΕΧΕΙ ΜΑΛΙΑΣΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΑΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ - ΔΩΡΙΚΟΣ ΠΟΥ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΤΟΝ ΚΛΕΨΑΝΕ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Ο ΧΙΤΛΕΡ! ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΘΕΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ. ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΑ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ ΤΟΥΣ ΝΑΖΙ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΑΝΕ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΨΗΛΑ! ΑΡΑ ΝΑΖΙ ΠΟΛΕΜΟΥΣΑΝΕ ΝΑΖΙ?? ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ Ο ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΓΟΝΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΝΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΦΕΡΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΛΙΝΙΚΟΣ..!! ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΙΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ!! ΤΕΛΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. http://www.youtube.com/watch?v=v56y0Smhf7c
    ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
    απάντηση2233
    Απαντήσεις  2 | Εμφάνιση όλων
     
     
     
    το πραγματικο προφίλ ενος χρυσαυγίτη | 12/04/2012 10:23
    Ειμαι δημοσιος υπάλληλος , διορισμενος εκτος ΑΣΕΠ σε διακοσμητικές θεσεις , σιχαινομουνα παντα τους κομμουνιστες που παροτι εμεις οι δεξιοι ημασταν περισσοτεροι στην κοινωνία αυτοι ηταν περισσοτεροι στο δημοσιο (τυχαιο , δεν νομιζω) , ανυπαντρος και σαρανταρης που στον κοσμο λεω οτι παντα ειχα γκομενες αλλα παντα ειμαι μονος σπιτι ταβλα και κοιμάμαι , εχω καιρο υπολογιστη αλλα αν με ρωτησεις τι ειναι browser ή σε ποια αναλυση παιζει το monitor του λαπτοπ θα νομισω οτι μιλας κινεζικα , ολα τα ειχα ετοιμα μια ζωή απο τον μπαμπά και την μαμά και τους μπαρμπάδες , τωρα που μουκοψανε τα επιδοματα απο την δουλεια στην οποία δεν παταω εχω στην κυριολεξια αφηνιάσει επειδη καταλαβα οτι τελικά ακόμα και στην Ελλάδα οι ανικανοι και τεμπεληδες σαν και μενα καποτε θα πεταχτουν στα σκουπίδια Γιαυτο ψηφιζω Χρυση Αυγή Γιατι ειμαι σκουπίδι
    Δ.Δ
    απάντηση2318
    Απαντήσεις  3 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Η καταληξη των προδοτών | 12/04/2012 10:13
    Οι πραγματικοι προδότες , ναζί και αναρχοκομπλεξικοί θεωρητικά θα επρεπε να κρεμαστουν σε δημόσιο χωρο προς κοινή θεα. Πρακτικά αυτό ειναι αδυνατο σημερα καθοτι χωρις να εχει ελθει ακόμα η καταρρευση , ο τοπος μας παραμένει θεωρητικά κράτος δικαίου. Ομως σε μια θεωρητική περιπτωση καταρρευσης αρκουν 2-3 ατομα ανα πόλη για να επιτελέσουν εργο εκκαθαρισης των παραπάνω.
    Ntour
    απάντηση415
     
     
    Μα ποσο χαζοι | 11/04/2012 22:07
    ειναι αυτοι οι βλακες οι Χρυσαυγιτες, που μιλανε για αρειες φυλες, για ανωτεροτητα, για μεταναστες, και την ιδια στιγμη χαιρετανε ναζιστικα εναν τυπο που μοιαζει λες και ηρθε απο το Μπαγκλαντες ? Αληθεια, ειναι η χαζομαρα, η μπας και μπερδευτηκανε ? Οι Ναζι, μεσα στην διεστραμμενη και σιχαμενη ιδεολογια τους, εξυμνουσαν τους Ξανθους γαλανοματηδες. Οι Χρυσαυγιτες, ουτε τις δικιες τους βλακειες δεν μπορουν να στηριξουν. Αποδειξη, η φωτο. Ελατε Χρυσα αυγουλακια να μας πειτε πως ο Μιχαλολιακος ειναι ανωτερος απο ολους τους αλλους... Α ρε κατι γιδια. Για αυτο καταστραφηκε η χωρα.
    Χρυσα Καρυδια
    απάντηση2615
     
     
    Στη φωτογραφια του αρθρου | 11/04/2012 21:16
    καλα, ο κοντοχοντρος Πακιστανος με το πουκαμισο στη μεση δε φοβαται αναμεσα σε τοσους νεοναζι;
    xontros
    απάντηση3010
     
     
     
    Ναζιστικός χαιρετισμός αξίζει στα αναρχοκομμούνια! | 11/04/2012 19:10
    Όποιος είδε το βίντεο, κατάλαβε πολύ καλά ποιοι είναι οι φασίστες. Οι άπλυτοι, αξύριστοι, μαλλιάδες που φώναζαν ασταμάτητα για περισσότερο από 10 λεπτά «Ούτε στη Λαμία, ούτε πουθενά, τσακίστε τους φασίστες σε κάθε γειτονιά» δεν επέτρεψαν σε έναν πολίτη (τον Αποστόλη Γκλέτσο) να εκφράσει ήρεμα και δημοκρατικά την άποψή του. Συνεπώς, ο ναζιστικός χαιρετισμός που ακολούθησε ήταν το λιγότερο. Το βίντεο που παρακολούθησα με εξόργισε και γι’ αυτό θα ψηφίσω Χρυσή Αυγή με χέρια και με πόδια!! Οι τραμπουκισμοί και το παρακράτος της Αριστεράς πρέπει να τελειώσουν. Ορίστε και το σχετικό link: http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/04/e-video_11.html
    Nick
    απάντηση2224
    Απαντήσεις  4 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Κόκκινη προπαγάνδα και Χρυσή Αυγή. | 11/04/2012 18:57
    'Οσο και αν προσπαθούν οι κόκκινοι προπαγανδιστές να μας πείσουν ότι η είσοδος της Χρυσής Αυγής θα είναι δήθεν καταστροφή για τη "δημοκρατία" τόσο περισσότερο την ενισχύουν. Η συντριπτική πλειονότητα του λαού σιχαίνεται τον κόκκινο φασισμό και οι εκλογές θα το αποδείξουν. Χρυσή Αυγή λοιπόν, για να σοβαρευθούν όλοι και να σφίξουνε οι κ@λοι...
    ΓΒΑ
    απάντηση2018
     
     
     
    Δε μου αρεσουν οι ναζιστικοι | 11/04/2012 17:07
    χαιρετισμοι. Βλεποντας ομως το βιντεο καταλαβαινει κανεις αμεσως ποιοι μισουν πιο πολυ τη δημοκρατια http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/04/e-video_11.html
    Gguu
    απάντηση2823
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Χρυσές Oμελέτες | 11/04/2012 16:52
    Χρυσά Αυγά και Χρυσές Ομελέτες. Εκει καταντήσαμε.
    Nikos
    απάντηση2918
     
     
     
    Το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον!!! | 11/04/2012 16:27
    ¨οτι να γράψετε, ότι και να πείτε δεν πρόκειται να αλλάξετε την πορεία της Ιστορίας. Η Χρυσή Αυγή ανδρώθηκε και θα γίνει κοινοβουλευτικό κόμμα από τις δικές παραλείψεις, τα δικά σας λάθη και τα δικά σας εγκλήματα κατά του λαού. Στις επερχόμενες εκλογές θα πάρει τις ψήφους οι οποίες της αντιστοιχούν, θα χαιρετά όπως θέλει και εσείς, (κατά το κοινώς λεγόμενο), "θα βγάλετε το σκασμό"... Το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον...
    ΑΒΓ
    απάντηση3437
    Απαντήσεις  2 | Εμφάνιση όλων
     
-