από metereologos.gr
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
 
 

Το «Βήμα της Κυριακής» (ακριβή έκδοση) εξαντλήθηκε !

Ευχαριστούμε θερμά το αναγνωστικό μας κοινό
Το «Βήμα της Κυριακής» (ακριβή έκδοση) εξαντλήθηκε !
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 

Το «Βήμα της Κυριακής» (ακριβή έκδοση) εξαντλήθηκε σε όλη την Ελλάδα. Ευχαριστούμε θερμά το αναγνωστικό κοινό για την ανταπόκρισή του. Η ζήτησή  ήταν πρωτοφανής και ξεπέρασε κάθε προσδοκία.

Λυπούμαστε που δεν μπορέσαμε να ικανοποιήσουμε όλους τους αναγνώστες μας και υποσχόμαστε να προχωρήσουμε άμεσα στη δεύτερη επανέκδοση του Αλφαβητάριου «Ήλιος» και στην πρώτη επανέκδοση του αναγνωστικού «Τα Καλά Παιδιά».

 «Το Βήμα» της επόμενης Κυριακής, με το αναγνωστικό που διδάχτηκαν τρείς γενιές ελληνίδων και ελλήνων, υποσχόμαστε να διατεθεί σε ικανό αριθμό αντιτύπων ώστε να το αποκτήσουν όλοι οι αναγνώστες μας.

ΤΟ ΒΗΜΑ


Media περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

 
 
σχόλια (42)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.
     
    αλφαβηταριο | 13/01/2014 12:28
    Παρακαλώ ενημερώστε με πως μπορώ να αποκτήσω ένα αναγνωστικό που έχω χάσει γιατι δεν πρόλαβα την εφξμερίδα. Θέλω να συμπληρώσω την συλλογήν μου Ευχαριστώ.
    Μακης
    απάντηση90
     
     
    Για την ωραία ιδέα του ρομάντζο... | 15/12/2013 20:51
    Καλησπέρα σας,θα ήθελα να σας συγχαρώ για την όμορφη ιδέα που είχατε, να βάζετε στην εφημερίδα,το περιοδικό ΡΟΜΑΜΤΖΟ και διάφορα Αλφαβητάρια-Αναγνωστικά. Άρχισα να τα συλλέγω και δεν σας κρύβω οτι ανυπομονώ να πάρω και τα υπόλοιπα τεύχοι του Ρομάτζου και των βιβλίων. Θα ήθελα να σας ζητήσω αν μπορείτε να βάλετε και βιβλία όπως: ΙΛΙΑΔΑ και Ομήρου Οδύσσεια, Αρχαια Ελληνικη Γλωσσα,Ανθολόγιο,και άλλα βιβλία σχολικά παλιά... Ακόμα θα ήθελα να σας δώσω και μία ιδέα, αν μπορείτε να βάλετε σαν δώρο,και ας είναι πιο ακριβή η εφημερίδα,της σχολικές μπλέ ποδιές,σε διάφορα νούμερα,και της παλιές τσάντες της σχολικές,όπώς αυτές στην ελληνική ταινία: Χτυποκάρδια στο θρανίο με την Αλίκη Βουγιουκλάκη.
    ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΠΕΝΕΤΗ. ΚΑΤΕΡΙΝΗ.
    απάντηση00
     
     
    Για τα αναγνωστικά που σας λείπουν... | 07/12/2013 16:06
    Αναγνώστης είμαι κι εγώ, δεν απαντώ εκ μέρους τού "ΒΗΜΑΤΟΣ"...! Απλά, επειδή μπορεί να μην σας απαντήσουν και ποτέ..., θέλω απλά να σας πω ότι αυτά τα αναγνωστικά υπάρχουν σε πολύ χαμηλή τιμή, στο σχετικά καινούριο BAZAAR βιβλίων (όλο τον χρόνο!) στην οδό Ακαδημίας (Αθήνα), λίγο μετά από την πλατεία Κάνιγγος (στάση λεωφορείου 021), εκεί που κάποτε ήταν τα Starbucks. Η βιτρίνα αναγράφει για βιβλία από 0,10 ευρώ...!!! Λίγο που ψάχτηκα, τα περισσότερα κυμαίνονται στα 2 ευρώ το πολύ. Βρίσκεται ακριβώς δίπλα από τις εκδόσεις ΚΑΛΟΚΑΘΗ και νομίζω ότι ο συγκεκριμένος εκδοτικός οίκος διοργανώνει το bazaar αυτό. Καλή εξόρμηση! :)
    Louis
    απάντηση10
     
     
    Αλφαβητάρια-Αναγνωστικά | 04/12/2013 14:58
    Παρακαλώ ενημερώστε με πως μπορώ να αποκτήσω ένα αναγνωστικό που έχω χάσει γιατι δεν πρόλαβα την εφξμερίδα. Θέλω να συμπληρώσω την συλλογήν μου Ευχαριστώ.
    Θέμης
    απάντηση00
     
     
    ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΚΑ | 21/10/2013 11:11
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΝΑ Μ'ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ Ν'ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΟΛΑ Τ'ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5/9/13 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ 21/10/13.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟΝ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Κος ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    απάντηση191
     
     
    ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! | 14/10/2013 22:05
    Παρακαλώ να με ενημερώσετε αν θα επανεκδοθεί το αλφαβητάριο "τα καλά παιδιά", ή αν όχι πως μπορώ να το προμηθευτώ? Έχω πάρει όλες τις άλλες εφημερίδες και μου λείπει αυτό το τεύχος.
    Γιάννα από Θεσσαλονίκη
    απάντηση70
     
     
     
    αλφαβητάρια | 11/10/2013 13:43
    Γεια σας Παρακαλώ πολύ ενημερώστε με για τον τρόπο με τον οποίο θα μπορούσα να προμηθευτώ όλα τα αφαβητάρια που έχετε εκδώσει μέχριτώρα καθώς και αυτά που ακολουθούν.Δυστυχώς παρά το ότι κάθε Κυριακή πρωί περίφέρομαι εναγωνίως στα περίπτερα της πόλης του Ηρακλείου,δεν έχω καταφέρει να πάρω ούτε ένα!Είναι μια συλλογή που πολύ θα θέλαμε,εγώ και τα παιδιά μου, να έχουμε στη βιβλιοθήκη μας.Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθειά σας.Με εκτίμηση Αναστασία
    Αναστασία Ηράκλειο
    απάντηση50
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
    τα ψηλα βουνα | 11/10/2013 07:12
    Γεια σας. Τα ψηλα βουνα γιατι δεν τα ξανατυπωνετε? Το εχει χασει πολυς κοσμος και περιμενουμε καθε Σαββατο αλλα τιποτα!
    κωνσταντινα
    απάντηση40
     
     
    αλφαβηταρια | 06/10/2013 15:12
    Γεια σας και από μενα !!! Σας παρακαλώ δυστυχώς δε προλαβα να πάρω το σημερινό αλφαβητάρι όπως και τη προηγούμενη Κυριακή 29/9/2013 σας παρακαλώ πείτε μου πως μπορώ να τα αποκτήσω !!!για το σημερινό αλφαβητάρι θα ήθελα δυο και ένα από την προηγούμενη Κυριακή !!!
    xara
    απάντηση90
     
     
    αλφαβηταρια | 04/10/2013 16:38
    Γεια σας , απεγνωσμενα καθε φορα παω στο περιπτερο αλλα ματαια γιατι εχουν εξαντληθει.Πειτε μου τον τροπο που μπορω να τα παραλαβω και το κοστος .Σας ευχαριστω,παρακαλω περιμενω απαντηση.Φιλικα ΜαριαΗρακλειο Κρητης
    Ανώνυμος / η
    απάντηση52
     
     
    έλλειψη | 01/10/2013 10:14
    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΤΑ ΑΛΦΑΒΗΤΑΡΙΑ (ΑΓΟΡΑ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ π.χ)? έχω χάσει το αλφαβητάρι στις 22/09/2013.
    kyriaki
    απάντηση30
     
     
    Έλλειψη εντύπων | 29/09/2013 11:25
    Παρά την καλή σας θέληση να επανακυκλοφορήσετε το αλφαβητάρι, ούτε και σήμερα κατάφερα να το αποκτήσω. Δυστυχώς ο "ικανός αριθμός αντιτύπων" και αυτή τη φορά δεν κατάφερε να καλύψει επαρκώς την ζήτηση. Υπάρχει περίπτωση επανακυκλοφόρησης ή θα πρέπει να το προμηθευτούμε με άλλον τρόπο??
    kat1974ch
    απάντηση70
     
     
    ΑΛΦΑΒΗΤΑΡΙΑ | 23/09/2013 17:33
    Δεν πρόλαβα ούτε το τρίτο αλφαβητάρι παρά τον "ικανό αριθμό αντιτύπων".Σας παρακαλώ,τυπώστε ικανοποιητικό αριθμό που να ανταποκρίνονται στη ζήτηση.Δε γίνεται να έρχονται "με το δελτίο",να κάνουμε ουρές στα περίπτερα -πριν καν ανοίξουν-και πάλι να μην τα προλαβαίνουμε!Θα περίμενα μεγαλύτερη συνέπεια από το "Βήμα".
    ΚΛΑΙΡΗ
    απάντηση170
     
     
    αναγνωστικα | 23/09/2013 11:26
    τι μπουρδες για πολλα αντιτυπα και βλακειες αν δεν εχεις μπαρμπα περιπτερα βιβλια δεν εχει......δεν φταινε οι περιπτεραδες βεβαια η κοροιδια ερχεται απο το βημα.....
    β
    απάντηση100
     
     
    ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΚΟ "ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ" | 23/09/2013 10:15
    ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΑΝΕΚΔΟΘΕΙ;
    ΚΟΓΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    απάντηση54
     
     
    Και πάλι εξαντλήθηκε! | 23/09/2013 01:00
    Για άλλη μια φορά δεν πρόλαβα το αλφαβητάρι.Εφόσον η ζήτηση είναι μεγάλη γιατί δεν τυπώνετε ανάλογο αριθμό;Νομίζω ότι θα ήταν πολύ προτιμότερο να κάνουμε παραγγελία σε περίπτερα και να στέλνετε εφημερίδες ίσες με τον αριθμό των παραγγελιών.Έτσι θα είμαστε όλοι κερδισμένοι και ευχαριστημένοι!
    Ρένα
    απάντηση140
     
     
    ΑΛΦΑΒΗΤΑΡΙΑ | 23/09/2013 00:21
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΤΕ ΕΠΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΑΛΦΑΝΗΤΑΡΙΑ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΑΡΚΕΙΣ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ 15-9, ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 22-9.
    SKRAPA IWANNA
    απάντηση80
     
     
    καλημερα | 22/09/2013 13:17
    εγω διστιχος δεν προλαβα το αλφαβιταρι και ηθελα να μαθο αν μπορο να τα προμιθευτο απο καπου διοτι μοθ ειπανε οτι αυτα θα βοηθησουν το γιο μοθ στιν αναγνωσι που εχει ενα προβλιμα στην αναγνωσι σας ευχαριστο πολυ
    kwstas--78
    απάντηση51
     
     
    AΛΦΑΒΗΤΑΡΙΟ | 22/09/2013 11:28
    Γεια σας θα ήθελα να μου πείτε εάν μπορείτε να μου στείλετε το αλφαβητάρι της Κυριακής 22 Σεπτεμβρίου ταχυδρομικά.Παρακαλώ απαντήστε μου άμεσα!Ευχαριστώ.
    Τάσος
    απάντηση172