Εκλογές 2012
Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
 

ΒΗΜΑ TV: Δείτε τη συνέντευξη του Νίκου Ανδρουλάκη

Το μέλος του Πολιτικού Συμβουλίου του ΠαΣοΚ Νίκος Ανδρουλάκης μιλάει στη δημοσιογράφο Δήμητρα Κρουστάλλη
 ΒΗΜΑ TV: Δείτε τη συνέντευξη του Νίκου Ανδρουλάκη
εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

 

Το μέλος του Πολιτικού Συμβουλίου του ΠαΣοΚ Νίκος Ανδρουλάκης μιλάει στη δημοσιογράφο Δήμητρα Κρουστάλλη για τις εκλογές και το μετεκλογικό τοπίο.


Εκλογές 2012 περισσότερες ειδήσεις

εκτύπωσημικρό μέγεθος  μεγάλο μέγεθος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

 
 
σχόλια (20)
 
 
απομένουν 700 χαρακτήρες
Τα πεδία που είναι σημειωμένα με * είναι υποχρεωτικά
 
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το ΒΗΜΑ δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια και όσα είναι γραμμένα με κεφαλαία γράμματα. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.
     
    Φύγε απο το ΠΑΣΟΚ | 24/11/2012 23:49
    Ήρωας ο Νικόλας που κάθεται και ασχολείται με τους κουκουλοπουλους και τις φωφες...
    Tzanos
    απάντηση10
     
     
    psematakia | 10/05/2012 10:41
    gia to logo pou les diegrapsan ta melh tis pasp i mipws giati kati pou psifizotan tin alli mera to prwi den eprepe na to psifisoun enw autoi pou tous diegrapsan to psifisan kai meta tous kinigousan olloi ......konti epilektiki mnimi kale mou file bravo stin pasp tote pou den epetrepse na perasoun metagrafes apo ta tei stous pol. mixanikous ksanthis enw olloi oi alloi ekanan kokoko .....gia tin tote stasi sas katadikasan oi foitites gia polla xronia i mipws kanw lathos.....
    manos
    απάντηση63
     
     
    κοντός ψαλμός | 06/05/2012 15:19
    Κοντός ψαλμός αλληλλούϊα, φίλε...
    Nikos
    απάντηση11
     
     
    O φοιτητής Ανδρουλάκης | 05/05/2012 22:32
    Επειδή ήμουν συμφοιτητής του κ.Ανδρουλάκη στο τμήμα πολιτικών μηχανικών Ξάνθης, να ενημερώσω ότι είχε διαγραφεί από το σύλλογο φοιτητών. Ο λόγος ήταν ότι οργάνωσε πάρτυ με την παράταξη της ΠΑΣΠ και έβαλε είσοδο στην πύλη της σχολής. Δε μπορούσες να μπεις ένα ολόκληρο απόγευμα στη σχολή αν δε πλήρωνες είσοδο (μάλιστα όποιος πλήρωνε του βάζαν και σφραγίδα στο χέρι!!!). Νέοι άνθρωποι, νέες ιδέες!
    anthimos
    απάντηση78
     
     
    Φοιτητοπατερες | 05/05/2012 20:41
    Νέα πρόσωπα ??? Ο Νικόλας ??? Ο συνέταιρος των Πρυτάνεων της διαπλοκής ??? Ο φοιτητοπατερισμός τώρα δικαιώνεται...
    Ανώνυμος / η
    απάντηση27
     
     
    Πολιτισμικά καθυστερημένοι | 05/05/2012 13:15
    Εχει βλάχικη εκφορά, ίσως όχι τυχαία.. για να απευθύνεται με μεγαλύτερη επιτυχία στον σκληρό πυρήνα του πασόκ, των πολιτισμικά καθυστερημένων προνομιούχων.
    Τάκης
    απάντηση816
     
     
    Πολυ ενδιαφερουσα προσωπικοτητα. | 05/05/2012 13:11
    Το ΠΑΣΟΚ θα πρεπει να ανανεωθει και να δωσει ωθηση στα νεα του στελεχη, οπως ο Νικος Ανδρουλακης. Ενδιαφερουσα και επικαιρη η συνεντευξη. Θα σταθω σε μερικα σημεια: Δεν πιστευουμε στον λαικισμο, Ναι στην διαμαρτηρια αλλα οχι στην αυτοκτονια, Τα ακρα δεν ευνοουν την χωρα, Ανανεωση στο κομμα σε καθε επιπεδο με αξιοποιηση νεων στελεχων, Οργανωση της παραγωγης για αυξηση των εξαγωγων. -Ευχομαι καλη επιτυχια, αισθανομαι υπερηφανος γιατι το ΠΑΣΟΚ ηταν ο Αντρεας, η Μελινα, ο Γεννηματας και βλεπω οτι τωρα θα ειναι ο Νικος και τοσοι αλλοι νεοι που δεν τους γνωριζω ακομα!
    Σειρα 1974
    απάντηση146
     
     
    ΣΤΕΛΙΟΣ | 05/05/2012 12:05
    ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ...Ο ΤΣΙΠΡΑΣ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΟΣΚΟΠΟΣ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΠΗΣ!
    stelios
    απάντηση103
     
     
    Epitelous allagi genias | 05/05/2012 07:50
    Niko allakste to koma na proxwrisei mprosta
    Ανώνυμος / η
    απάντηση94
     
     
    Αγγούρια | 05/05/2012 03:27
    Ποια είναι η γνώμη του Νικόλα για το κίνημα της πατάτας? Το κίνημα της πώλησης πατάτας λέω βρε που γίνεται χωρίς την διαμεσολάβηση μεσαζόντων.
    Papatsakalos
    απάντηση49
     
     
    Ο αντιστεκόμενος στο παπανδρειστάν | 05/05/2012 02:27
    Ο Νίκος μίλησε για τη συμφιλίωση των γενεών,την κινητικότητα,τον κοινοτισμό,το συλλογικό κόμμα,την ευρωπαική σοσιαλδημοκρατία,την πολιτικοποίηση της κρίσης που εν τέλει θα φέρει τις λύσεις.Είναι ριζοσπαστικός ο λόγος του.Δεν αλλοιώθηκε ως μέλος του Πολιτικού Συμβουλίου από το παπανδρειστάν.Μιλάει τη γλώσσα της βιοπορίζουσας Ελλάδας,της χώρας που μπορεί κ τολμά!Η Ελλάδα μπορεί να γίνει πιο πλούσια μέσα από την αξιοποίηση αυτού του αληθινού κ μεστού λόγου.Νίκο προχώρα!
    Μ.Π.
    απάντηση109
     
     
    Τις θέλει επειγόντως... | 04/05/2012 23:33
    Νέο παιδί ο μουσάτος και είναι ΠΑΣΟΚ τού Βενιζέλου, των μνημόνιων,της ανεργίας, των χαρατσιών, των Άκηδων κλπ, κλπ και δεν συμμαζεύεται. Θέλει τις κατραπακιές του ή δεν τις θέλει;
    Στεφ.Λ.
    απάντηση1211
     
     
    Μαζευτε τα νούμερα | 04/05/2012 21:02
    Μαζεύτε τα νούμερα γιατί προκαλούν τον κόσμο. Έχει δουλέψει ποτέ στη ζωή του;; Ακούτε το επιφανειακό επίπεδο στο οποίο κινούνται τα επιχειρημάτά του; Ο άνθρωπος δεν έχει ιδέα απο την ουσία των προβλημάτων
    Ανώνυμος / η
    απάντηση810
     
     
     
    ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΤΟΝΟΙ ΛΑΪΚΙΣΜΟΥ ΕΚΒΡΑΣΤΗΚΑΝ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. Τα ΜΜΕ ανά την επικράτεια, αναπαρήγαγαν την ιλιγγιώδη ηλιθιότητα. | 04/05/2012 19:11
    Μεγαλειώδης ΕΘΝΙΚΗ ΖΩΟΠΑΝΗΓΥΡΗΣ με κεντρικό θέμα την απύθμενη πολιτική βλακεία. Συμμετέχουν: Oι εκτεθειμένοι πολιτικοί που επανεκτίθενται, Πολιτικά Ζόμπι, Ηρωες, που ευτελίστηκαν, Ξενοι ηγέτες, κ.α Στη ζωοπανήγυρη τον τόνο έδωσαν εκτός από τα ζώα και οι βουκόλοι χειροκροτητές, με πλήθος σημαιών. Ο ΠΑΛΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ, ΔΕΝ ΑΦΗΝΑΝ ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΟΑΡΙΣΤΕΡΗΣ καλοκαιρινής κυβέρνησης ΜΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ που θα δημιουργηθεί τη 7/5/12. Δε υφίστανται πλέον προβλήματα στην Ελλάδα : Η Μέρκελ θα δώσει τρίχρονη παράταση πληρωμών, χωρίς να σταματήσει η ροή του δανεισμού, υποστηρίζουν οι ΤΣΙΠΡΟΚΑΜΜΕΝΟΙ με το σύνθημα ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΣ ΔΕ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ. Οι μισθοί και οι συντάξεις θα επανέλθουν στα αρχικά όρια ενώ 300 χιλ θέσεις εργασίας δίνει άμεσα η ΣΑΜΑΡΙΚΗ ΔΕΞΙΑ. Ο ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ υπόσχετε να ρίξει χρήμα στις τράπεζες, να αλλάξει την αλλαγή της αλλαγής που ψήφισε αλλά δεν ήθελε επί ΓΑΠ . Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΕΚΑ μας εμφανίστηκε με άγρια ροπαλοφόρα ζώα , και συμμετέχει εκτός συναγωνισμού. Προφανώς έχουν σαλέψει όλοι από το αυτομαστίγωμα. Τα δευτερεύοντα τεχνικά προβλήματα όπως , λαθρομετανάστες, υπερχρέωση νοικοκυριών, χωματερές, πετρελαιοπηγές, κοιτάσματα χρυσού, πετρέλαιο με πίστωση από τον Τσάβες κλπ Θεωρήσετε τα όλα λυμένα από δευτέρας. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΑΝΕΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ. Δεν Ξέρω αν το προσέξατε αλλά είμαστε μια χαρούμενη ατμόσφαιρα.
    Θανασάκης ο πολιτευόμενος
    απάντηση106
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
    Ο Ανδρουλακης ειναι ενας | 04/05/2012 19:06
    Και αλλος Ανδρουλακης στο Πασοκ?Σαν να μην εφτανε ο ηρωας Μιμης του πολυτεχνειου το,73.
    Γιαννης
    απάντηση1721
     
     
     
    Μια ενετελώς άχρηστη συνέντευξη | 04/05/2012 18:37
    Υπάρχει μια Ιταλίδα τραγουδίστρια (Λορεντάνα Μπερτέ), η οποία κάποτε είχε πει το εξης: υπάρχουν τρία είδη μουσικής: η καλή μουσική, η κακή μουσική και η άχρηστη μουσική. Ιδού, η απογοητευτικά άχρηστη "μουσική" ενός, δυστυχώς, νέου ανθρώπου. Εύγε.
    Νίκος Κ.
    απάντηση2324
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων
     
     
     
    mpravo nikola | 04/05/2012 18:30
    eisai dynami to pasok prepei na allaksei me nea proswpa opws esy!!!!
    fofi
    απάντηση2017
    Απαντήσεις  1 | Εμφάνιση όλων