• Αναζήτηση
  • Ο Κουτσιαύτης σφυρίζει στο Ολυμπιακός – Αστέρας

    Ο Αριστομένης Κουτσιαύτης από την Αρτα ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Αστέρα Τρίπολης, που θα γίνει το Σάββατο στο "Γ. Καραϊσκάκης", για την 4η αγωνιστική της Super League. Ο Αριστείδης Βάτσιος από την ΕΠΣ Δυτικής Αττικής θα «σφυρίξει» το ματς της ΑΕΚ με την (τυπικά γηπεδούχο) Λαμία στο Περιστέρι, ενώ ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος από την Αρκαδία θα βρεθεί στην Τούμπα για τον αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό.

    ΤοΒΗΜΑ Team

    Ο Αριστομένης Κουτσιαύτης από την Αρτα ορίστηκε από την ΚΕΔ/ΕΠΟ να διευθύνει την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Αστέρα Τρίπολης, που θα γίνει το Σάββατο στο «Γ. Καραϊσκάκης», για την 4η αγωνιστική της Super League.

    Ο Αριστείδης Βάτσιος από την ΕΠΣ Δυτικής Αττικής θα «σφυρίξει» το ματς της ΑΕΚ με την (τυπικά γηπεδούχο) Λαμία στο Περιστέρι, ενώ ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος από την Αρκαδία θα βρεθεί στην Τούμπα για τον αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό.

    Αναλυτικά οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής:

    ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9

    16:00 Λεβαδειακός-Ξάνθη
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
    ΒΟΗΘΟΙ: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Σίπκας (Σάμου)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γκαμαρης (Αθηνών)

    18:15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
    ΒΟΗΘΟΙ: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Γκάγκας (Λάρισας)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σέζος (Κιλκίς)

    20:30 Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κουτσιαύτης (Αρτας)
    ΒΟΗΘΟΙ: Μπαλτάς (Αχαϊας), Ποντίκης (Πρέβεζας-Λευκάδας)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σελίμος (Λακωνίας)

    ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9

    16:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
    ΒΟΗΘΟΙ: Ακρίβος (Αθηνών), Μεϊντάνας (Αχαϊας)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

    18:15 Πλατανιάς-Κέρκυρα
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
    ΒΟΗΘΟΙ: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Απτόσογλου (Αθηνών)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φουκάκης (Ηρακλείου)

    18:15 ΑΕΛ-Ατρόμητος
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μάνταλος (Καβάλας)
    ΒΟΗΘΟΙ: Καραβασίλης (Καβάλας), Πάτρας (Μακεδονίας)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βρέσκας (Ημαθίας)

    20:30 Λαμία-ΑΕΚ
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
    ΒΟΗΘΟΙ: Τουμπακάρης (Αθηνών), Καμπούρης (Εύβοιας)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

    ΔΕΥΤΕΡΑ 18/9

    19:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
    ΒΟΗΘΟΙ: Σίπκας (Πέλλας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
    4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φωτιάς (Πέλλας)

    Αθλητισμός