• Αναζήτηση
  • Φουντώνουν οι μάχες στα παρκέ του μπάσκετ

    Στα γήπεδα και στην TV

    ΚΥΡΙΑΚΗ 9/6

    Ρεάλ – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (1ος τελικός, πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 4

    Ρολάν Γκαρός, τένις (τελικός ανδρών), 16.00, ΕΤ1 και EuroSport
    Ρέθυμνο – Πανιώνιος, μπάσκετ (πλέι οφ – θέσεις 3-4), 16.30, ΕΤ3
    Ιταλία – Γερμανία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 19.00, ΟΤΕ sport 1
    Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 3
    Νίκη Βόλου – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 4
    Ρίβερ Πλέιτ – Ιντεπεντιέντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής, 20.00, nova 2
    Φόρμουλα 1, γκραν πρι Καναδά, 21.00, ΕΤ1 και ΟΤΕ sport 2
    Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, μπάσκετ (2ος τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 21.00, ΝΕΤ
    Πολωνία – Βραζιλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 21.15, ΟΤΕ sport 1
    Σινσινάτι – Κάρντιναλς, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1
    Μαϊάμι Χιτ – Σαν Αντόνιο Σπερς, μπάσκετ (2ος τελικός πλέι οφ ΝΒΑ), 03.00, ΟΤΕ sport 1
    Ρασίνγκ – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 03.30, nova 1
    ΔΕΥΤΕΡΑ 10/6

    Τουρνουά τένις
    (Γκάρι Γουέμπερ), 12.00, nova 1

    ΤΡΙΤΗ 11/6

    Τουρνουά τένις
    (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
    Διεθνές μίτινγκ στίβου (Μόσχα), 15.50, nova 2
    Αγώνες κολύμβησης (Βαρκελώνη), 19.00, nova 3
    Ρεάλ – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (2ος τελικός, πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.15, ΟΤΕ sport 4
    Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (3ος τελικός πλέι οφ ΝΒΑ), 03.00, ΟΤΕ sport 1

    ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6

    Τουρνουά τένις
    (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
    Διεθνές μίτινγκ στίβου (Τοφάλεια), 18.00, ΕΤ1
    Πανιώνιος – Ρέθυμνο, μπάσκετ (πλέι οφ – θέσεις 3-4), 18.30, ΝΕΤ
    Αγώνες κολύμβησης (Βαρκελώνη), 19.00, nova 3
    Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 3
    Παναιτωλικός – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β’ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 4
    Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (3ος τελικός πλέι οφ Α1 ανδρών), 21.00, ΕΤ1
    Σαν Αντόνιο Σπερς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (4ος τελικός πλέι οφ ΝΒΑ), 04.00, ΟΤΕ sport 1

    ΠΕΜΠΤΗ 13/6

    Τουρνουά τένις
    (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
    Τουρνουά γκολφ (Πενσιλβάνια), 22.00, nova 1

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/6

    Τουρνουά τένις
    (Γκάρι Γουέμπερ), 13.00, nova 1
    Ρωσία – Σερβία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 18.00, ΟΤΕ sport 1
    Ιταλία – Κούβα, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 21.00, ΟΤΕ sport 2
    Τουρνουά γκολφ (Πενσιλβάνια), 22.00, nova 1
    Μπαρτσελόνα – Ρεάλ, μπάσκετ (3ος τελικός, πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 4
    Αργεντινή – Βραζιλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 03.00, ΟΤΕ sport 1
    ΗΠΑ – Γαλλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 03.00, ΟΤΕ sport 4

    ΣΑΒΒΑΤΟ 15/6

    Τουρνουά τένις
    (Γκάρι Γουέμπερ), 14.00 και 17.00, nova 1
    Γουόρλντ Λιγκ πόλο ανδρών (Α’ ημιτελικός), 14.30, nova 3
    Moto GP Καταλωνίας (δοκιμαστικά), 15.05, ΟΤΕ sport 2
    Γουόρλντ Λιγκ πόλο ανδρών (β’ ημιτελικός), 16.15, nova 3
    Ρέθυμνο – Πανιώνιος, μπάσκετ (πλέι οφ – θέσεις 3-4, εφόσον χρειαστεί), 16.30, ΕΤ1
    Ρωσία – Σερβία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 18.00, ΟΤΕ sport 2
    Ολλανδία – Ιταλία, βόλεϊ (Γουόρλντ Λιγκ), 19.00, ΟΤΕ sport 1
    Αγώνες κολύμβησης (Κάννες), 19.00, nova 4
    Ελλάδα – Ιταλία, χάντμπολ (προκριματικός Ευρ. Πρωταθλήματος ανδρών), 20.00,  ΟΤΕ sport 4
    Τουρνουά γκολφ (Πενσιλβάνια), 20.00, nova 1
    Βραζιλία – Ιαπωνία, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Συνομοσπονδιών), 22.00, ΕΤ1

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός