• Αναζήτηση
  • Ρολάν Γκαρός και προκριματικά Μουντιάλ

    Στα γήπεδα και στην TV

    Ρολάν Γκαρός και προκριματικά Μουντιάλ | tovima.gr
    ΚΥΡΙΑΚΗ 2/6

    Ρολάν Γκαρός, τένις, 12.00, EuroSport

    Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κωπηλασίας (Σεβίλλη), 12.00, ΕΤ1
    Μπαρτσελόνα – Γκραν Κανάρια, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 4
    Moto Gp, 14.30, ΟΤΕ sport 2
    Μικρός τελικός τουρνουά βόλεϊ γυναικών (Μοντρέ), 14.30, nova 3
    Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ρυθμικής γυμναστικής (Βιέννη), 16.00, ΕΤ1
    Τελικός τουρνουά βόλεϊ γυναικών (Μοντρέ), 17.00, nova 3
    Νίκη Βόλου – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 4
    Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 3
    ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκα), 20.30, nova 1
    Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκα), 20.30, nova 2
    Μπόκα Τζούνιορς – Βελέζ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.15, nova 2
    Νιου Γιορκ Γιάνκις – Μπόστον Ρεντ, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1
    Αργεντίνος Τζούνιορς – Ρίβερ Πλέιτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής),03.30, nova 2

    ΔΕΥΤΕΡΑ 3/6

    Ρολάν Γκαρός
    , τένις, 12.00, EuroSport
    Ρέθυμνο – Ολυμπιακός, μπάσκετ (3ος αγώνας ημιτελικών πλέι οφ Α1 ανδρών), 16.30, ΕΤ1
    Πανιώνιος – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (3ος αγώνας ημιτελικών πλέι οφ Α1 ανδρών), 20.00, ΝΕΤ

    ΤΡΙΤΗ 4/6

    Ιαπωνία – Αυστραλία
    , ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 13.30, EuroSport 2
    Ρολάν Γκαρός, τένις, 15.00, ΕΤ1 και EuroSport
    Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3

    ΤΕΤΑΡΤΗ 5/6

    Αγώνας τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ πόλο γυναικών
    (Κίνα), 09.40, nova 1
    Αγώνας τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ πόλο γυναικών (Κίνα), 11.00, nova 1
    Αγώνας τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ  πόλο γυναικών (Κίνα), 12.20, nova 1
    Αγώνας τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ πόλο γυναικών (Κίνα), 13.40, nova 1
    Ρολάν Γκαρός, τένις, 15.00, ΕΤ1 και EuroSport
    Ρέθυμνο – Ολυμπιακός, μπάσκετ (4oς αγώνας ημιτελικών πλέι οφ Α1 – αν χρειαστεί), 16.30, ΝΕΤ
    Πανιώνιος – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (4oς αγώνας ημιτελικών πλέι οφ Α1 – αν χρειαστεί), 20.00, ΕΤ1
    Παναιτωλικός – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 3
    Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Β΄ Εθνικής), 20.00, ΟΤΕ sport 2
    Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 20.15, ΟΤΕ sport 4
    ΠΕΜΠΤΗ 6/6

    Αγώνας τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ πόλο γυναικών
    (Κίνα), 07.00, nova 1
    Αγώνας τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ πόλο γυναικών (Κίνα), 08.20, nova 1
    Μικρός τελικός τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ πόλο γυναικών (Κίνα), 09.40, nova 1
    Τελικός τελικής φάσης Γουόρλντ Λιγκ πόλο γυναικών (Κίνα), 11.00, nova 1
    Ρολάν Γκαρός, τένις, 16.00, ΕΤ1 και EuroSport
    Ντάιαμοντ Λιγκ, στίβος (Ρώμη), 21.00, ΕΤ1
    Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 4
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6

    Ρολάν Γκαρός
    , τένις (ημιτελικοί ανδρών), 14.00, ΕΤ1 και EuroSport
    Ελλάδα – Σερβία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας, εθνικές κάτω των 20), 18.15, ΝΕΤ
    Πολωνία – Βραζιλία, βόλεϊ (Γουόρντ Λιγκ), 18.45, ΟΤΕ sport 4
    Λετονία – Βοσνία/Ερζεγοβίνη, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 19.30, ΟΤΕ sport 3
    Λιθουανία – Ελλάδα, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 21.45, Mega και ΟΤΕ sport 1
    Τσεχία – Ιταλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 21.45, ΟΤΕ sport 3
    Βέλγιο – Σερβία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 22.45, ΟΤΕ sport 4
    Πορτογαλία – Ρωσία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 23.45, ΟΤΕ sport 2
    Αργεντινή – Κολομβία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 01.05, ΟΤΕ sport 1
    ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

    Ρολάν Γκαρός
    , τένις (τελικός γυναικών), 16.00, ΕΤ1 και EuroSport
    Αγώνες κολύμβησης (Μόντε Κάρλο), 16.00, nova 1
    Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 4 (Μ)
    Σουηδία – Κύπρος, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 18.30, ΟΤΕ sport 1
    Διεθνές μίτινγκ  στίβου (Βενιζέλεια), 19.00, ΕΤ1
    Φόρμουλα 1, γκραν πρι Καναδά, 19.50, ΟΤΕ sport 1
    Ρεάλ Μαδρίτης – Σαραγόσα, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 4
    Βέλγιο – Ελλάδα, βόλεϊ (προκριματικός Ευρ. Πρωταθλήματος ανδρών), 21.30, ΕΤ1

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός