• Αναζήτηση
  • Φουντώνει η μάχη στα πλέι οφ

    Στα γήπεδα και στην TV

    Φουντώνει η μάχη στα πλέι οφ | tovima.gr

    ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5

    Ρολάν Γκαρός, τένις, 11.45 και 18.30, EuroSport
    Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 4
    Ομπραντόριο – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πλέι οφ Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 3
    Φόρμουλα 1, γκραν πρι Μονακό, 14.45, ΟΤΕ sport 2 και ΕΤ1
    Διομήδης Αργους – ΑΕΚ, χάντμπολ (1ος τελικός πλέι οφ), 16.00, ΟΤΕ sport 3
    Χιμπέρνιαν – Σέλτικ, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Σκωτίας), 17.00, Action 24.
    Ντάιαμοντ Λιγκ, στίβος, 17.00, ΕΤ1 (Μ)
    Γύρος Ιταλίας, ποδηλασία, 17.00, EuroSport
    Νίκη Βόλου – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Ηρακλής – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 4
    ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (πλέι οφ), 18.15, nova 2
    Ρόμα – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
    Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (πλέι οφ), 20.30, nova 1
    Σοσιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 2
    Εσπανιόλ – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 3
    Μάλαγα – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 4
    Ατλέτικο Μαδρίτης – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1 (Μ)
    Μπέτις – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 2 (Μ)
    Βαλένθια – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 3 (Μ)
    Μπιτς βόλεϊ (Αργεντινή), 23.30, ΟΤΕ sport 4
    Ρίβερ Πλέιτ – Ατλέτικο Ραφαέλα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 00.20, nova 2
    Ιντιάνα Πέισερς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 03.30, ΟΤΕ sport 4

    ΔΕΥΤΕΡΑ 27/5

    Ρολάν Γκαρός,
    τένις, 12.00, EuroSport
    Καϊζερσλάουτερν – Χοφενχάιμ, ποδόσφαιρο (μπαράζ Α’ Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 4
    Μέμφις – Σαν Αντόνιο, μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 04.00, ΟΤΕ sport 1

    ΤΡΙΤΗ 28/5

    Ρολάν Γκαρός,
    τένις, 12.00, EuroSport
    Ιαπωνία – Δομινικανή Δημοκρατία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 17.30, nova 3
    Κίνα – Ρωσία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 19.30, nova 3
    Ντιναμό Δρέσδης – Οσναμπρικ, ποδόσφαιρο (μπαράζ Β’ Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 4
    Βραζιλία – Ελβετία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 22.00, nova 3
    Ιντιάνα Πέισερς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 03.30, ΟΤΕ sport 1
    Σάντα Φε – Ρεάλ Γκαρσιλάσο, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 3

    ΤΕΤΑΡΤΗ 29/5

    Λ.Α. Εϊντζελς – Λ.Α. Ντότζερς
    , μπέιζμπολ, (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 05.00, nova 2
    Ρολάν Γκαρός, τένις, 12.00, EuroSport
    Δομινικανή Δημοκρατία – Γερμανία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 17.30, nova 3
    Γκαλά Φιλοθέης, στίβος, 18.00, ΕΤ1
    ΑΕΚ – Διομήδης Αργους, χάντμπολ (2ος τελικός πλέι οφ), 18.00, ΟΤΕ sport 4
    ΠΑΟΚ – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 18.15, nova 2
    Βραζιλία – Κίνα, βόλεϊ (Μοντρέ), 19.30, nova 3
    Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (πλέι οφ Σούπερ Λίγκας), 20.30, nova 1
    Ιαπωνία – Ιταλία, βόλεϊ (Μοντρέ), 22.00, nova 3
    Ολίμπια – Φλουμινένσε, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 01.30, ΟΤΕ sport 3
    Σαν Αντόνιο – Μέμφις, μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 04.00, ΟΤΕ sport 1
    Νιούελς Ολντ Μπόις – Μπόκα Τζούνιορς, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 4

    ΠΕΜΠΤΗ 30/5

    Μαϊάμι Χιτ – Ιντιάνα Πέισερς
    , μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 03.30, ΟΤΕ sport 1
    Ατλέτικο – Τιτζουάνα, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 04.00, ΟΤΕ sport 3
    Ρολάν Γκαρός, τένις, 12.00, EuroSport
    Κίνα – Ελβετία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 17.30, nova 3
    Ρωσία – Βραζιλία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ),  19.30, nova 3
    Ιταλία – Γερμανία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ),  22.00, nova 3
    Εβιάν – Μπορντό, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Γαλλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/5

    Μέμφις – Σαν Αντόνιο
    , μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 04.00, ΟΤΕ sport 1
    Ρολάν Γκαρός, τένις, 12.00, EuroSport
    Ρωσία – Ελβετία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 17.30, nova 3
    Ιταλία – Δομινικανή Δημοκρατία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 19.30, nova 3
    Γερμανία – Ιαπωνία, βόλεϊ (διεθνές τουρνουά γυναικών, Μοντρέ), 22.00, nova 3

    ΣΑΒΒΑΤΟ 1/6

    Ρολάν Γκαρός,
    τένις, 12.00, EuroSport
    Ανζί – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Ρωσίας), 12.30 nova 2
    Μαραθώνιος Δρόμος Στοκχόλμης, 13.00, nova 4
    Διεθνές μίτινγκ  στίβου (Παπαφλέσσεια), 18.00, ΕΤ1
    Αγώνας πλέι οφ Β’ Εθνικής, ποδόσφαιρο, 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Ελλάδα – Βέλγιο, βόλεϊ (προκριματικός Ευρ. Πρωταθλήματος), 20.00, ΕΤ1
    Αγώνας πλέι οφ Β’ Εθνικής, ποδόσφαιρο, 20.00, ΟΤΕ sport 3
    Μπάγερν Μονάχου – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (τελικός Κυπέλλου Γερμανίας), 21.00, Action 24

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός