• Αναζήτηση
  • Σφραγίζουν εισιτήρια για Λονδίνο και Αμστερνταμ

    Στα γήπεδα και στην TV

    ΚΥΡΙΑΚΗ 27/4

    Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 4

    Εσπανιόλ – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
    Τορίνο – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
    Παλέρμο – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
    Ρόμα – Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 4
    Τουρνουά τένις (Βαρκελώνη), 17.00, ΟΤΕ sport 2
    Απόλλωνας Πάτρας – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ 1
    Αρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 1
    Μάλαγα – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
    Σάλκε – Αμβούργο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 4
    Πανθρακικός – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
    Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
    Μπόστον Σέλτικς – Νιου Γιορκ Νικς, μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 20.00, ΟΤΕ sport 2
    Μίλαν – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4
    Σοσιεδάδ – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
    Μιλγουόκι Μπακς – Μαϊάμι Χιτ, μπάσκετ (πλέι οφ ΝΒΑ), 23.30, ΟΤΕ sport 2
    Νιούελς Ολντ Μπόις – Ρασίνγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 24.00, nova 2
    Ντιτρόιτ – Ατλάντα, μπέιζμπολ (πρωτάθλημα ΗΠΑ), 03.00, nova 1
    Ρίβερ Πλέιτ – Κίλμες, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 02.15, nova 2

    ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 29/4

    Εργοτέλης – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.30, ΟΤΕ sport 3

    Θρασύβουλος – Παναχαϊκή, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 3
    Κότμπους – Καϊζερσλάουτερν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 21.15, ΟΤΕ sport 4
    Πάρμα – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
    Μαρίτιμο – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.00, nova 2
    Μπέτις – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

    ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ 30/4

    Ηλυσιακός – ΚΑΟΔ
    , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
    Πανιώνιος – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΕΤ1
    Ρεάλ Μαδρίτης – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1

    ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 1/5

    Μπαρτσελόνα – Μπάγερν Μονάχου
    , ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ
    Μπόκα Τζούνιορς – Κορίνθιανς, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.50, ΟΤΕ sport 3

    ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 2/5

    Μπενφίκα – Φενέρμπαχτσε
    , ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ 1
    Τσέλσι – Βασιλεία, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1
    Σάο Πάουλο – Ατλέτικο, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 02.15, ΟΤΕ sport 3

    ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/5

    Χέρτα – Αουε
    , ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 4
    Γκρόιτερ Φιρτ – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 3
    Γκλάντμπαχ – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 1
    Θέλτα – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός