• Αναζήτηση
  • Ματς-φωτιά για Μουντιάλ

    Στα γήπεδα και στην TV


    ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3

    Γκραν Πρι Αυστραλίας, Φόρμουλα 1 (δοκιμαστικά), 07.50, ΟΤΕ sport 1

    Ζενίτ – Νοβοσιμπίρσκ, βόλεϊ (Φάιναλ Φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 11.30, ΟΤΕ sport 4
    Κούνεο – Κόζλε, βόλεϊ, (Φάιναλ Φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 14.30, ΟΤΕ sport 4
    Εβερτον – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
    Πανιώνιος – Ολυμπιακός, πόλο (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1
    Ικαρος – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
    Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
    Νυρεμβέργη – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
    Αμβούργο – Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτ. Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
    Σοσιεδάδ – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
    Λεβαδειακός – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    ΠΑΣ Γιάννινα – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
    ΠΑΟΚ – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
    Χετάφε – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
    Κατάνια – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
    Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ρέντινγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
    ΑΕΚ – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
    Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτ. Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
    Ρεάλ Μαδρίτης – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
    Μπολόνια – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
    Βαλένθια – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

    ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3
    Γκραν Πρι Αυστραλίας, Φόρμουλα 1, 07.45, OTE Sport 1
    Σλάλομ ανδρών, αλπικό σκι (Παγκόσμιο Κύπελλο), 09.45, Eurosport
    Διεθνής Μαραθώνιος, στίβος (Ρώμη), 10.00, nova 4
    Μικρός τελικός, βόλεϊ, (Φάιναλ Φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 12.30, ΟΤΕ sport 4
    Μάλαγα – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟTE Sport 1
    Σιένα – Κάλιαρι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, OTE Sport 3
    Γκραν Πρι Αυστραλίας, Φόρμουλα 1, 14.00, ΕΤ1 (Μ)
    Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 1
    Μεγάλος τελικός, βόλεϊ (Φάιναλ Φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 15.30, ΟΤΕ sport 4
    Τορίνο – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE Sport 3
    Μίλαν – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE Sport 2
    Σαμπντόρια – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, OTE Sport 1
    Ολυμπιακός – Κολοσσός Ρόδου, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ET3
    Πλατανιάς – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    Κέρκυρα – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
    Πανσερραϊκός – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, OTE Sport 3
    Σεβίλλη – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, OTE Sport 1
    Γουίγκαν – Νιουκάστλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 4
    Τσέλσι – Γουέστ Χαμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 3
    Γκλάντμπαχ – Ανόβερο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, OTE Sport 2
    Γοδόι Κρουζ – Λανούς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 19.00, nova 7
    Πανιώνιος – Ηλυσιακός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ET1
    Μπανταλόνα – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Α1 Ισπανίας), 19.15, OTE Sport 4
    ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
    Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, OTE Sport 1
    Μαρίτιμο – Πόρτο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 20.00, nova 2
    Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ, 20.00, Eurosport 2
    Νιούελς Ολντ Μπόις – Ρίβερ Πλέιτ, ποδόσφαιρο (πρωτ. Αργεντινής), 21.10. nova 3
    Λος Αντζελες Κλίπερς – Νιου Γιορκ Νικς, μπάσκετ (NBA), 21.30, OTE Sport 2
    Ρόμα – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, OTE Sport 4
    Μπαρτσελόνα – Ράγιο Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, OTE Sport 1
    Γκιμαράες – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.30, nova 2

    ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 18/3


    Νίκη Αιγινίου – ΑΟ Κηφισιάς, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3
    Πανελευσινιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ET1
    Ηρακλής Ψαχνών – Ηρακλής, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, OTE Sport 3
    Πανθρακικός – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
    Δυναμό Δρέσδης – Κολονία, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμναίας), 21.15, OTE Sport 4

    ΤΡΙΤΗ 19/3

    Γύρος της Καταλονίας, ποδηλασία (2ο Ετάπ), 16.30, Eurosport
    NextGenSeries, ποδόσφαιρο (Προημιτελικά), 20.00, Eurosport

    ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3

    Φλένσμπουργκ – Λόβεν, χάντμπολ (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.15, OTE Sport 4
    Μπάμπεργκ – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, nova 3

    ΠΕΜΠΤΗ 21/3

    Γύρος της Καταλονίας, ποδηλασία (4ο Ετάπ), 16.30, Eurosport
    Ζαλγκίρις Κάουνας – Εφές Αναντολού, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, nova 3
    Ουνικάχα Μάλαγα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45 nova 1
    Μπαρτσελόνα – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, nova 3
    Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, ΕΤ1

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/3

    Xίμκι Μόσχας – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 17.30, nova 3
    Μπεσίκτας – Μοντεπάσκι Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, nova 7
    Ολυμπιακός – Μακάμπι Τελ Αβίβ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, nova 3
    Κροατία – Σερβία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 19.00, ΟΤΕ Sport 3
    Σλοβακία – Λιθουανία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 21.10, ΟΤΕ Sport 3
    Βοσνία/Ερζεγοβίνη – Ελλάδα, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 21.45, ΟΤΕ Sport 1
    Σαν Μαρίνο – Αγγλία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 22.00, ΟΤΕ Sport 2
    Γαλλία – Γεωργία, ποδόσφαιρο (προκριματικά Μουντιάλ 2014), 22.00, ΟΤΕ Sport 4

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός