• Αναζήτηση
  • Τα ρέστα της η Μπάρτσα

    Σιένα-ΟΣΦΠ και ΠΑΟ-Αλμπα για την Ευρωλίγκα μπάσκετ

    Τα ρέστα της η Μπάρτσα | tovima.gr

    ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3

    Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1

    Κάχα Λαμποράλ – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 3
    Αταλάντα – Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
    Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 1
    Γιουβέντους – Κατάνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
    Κιέβο – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
    Πάρμα – Τορίνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
    Αγγλία – Ιταλία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 17.00, nova 4
    Τελικός Τσάμπιονς Λιγκ, βόλεϊ γυναικών, 17.00, ΟΤΕ sport 4
    Αρης – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    Βέροια – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
    Ολ σταρ γκέιμ, μπάσκετ (Πάτρα), 18.00, ΕΤ1
    Λίβερπουλ – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
    Λεβάντε – Χετάφε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
    Λάρισα – Παναιτωλικός, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Οκλαχόμα Σίτι – Μπόστον Σέλτικς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 19.00, ΟΤΕ sport 2
    Ολυμπιακός – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
    Θέλτα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
    Ιντερ – Μπολόνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4
    Λάτσιο – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
    Ατλέτικο Μαδρίτης – Σοσιεδάδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
    Μπενφίκα – Ζιλ Βιθέντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.15, nova 2
    Λος Αντζελες Κλίπερς – Οκλαχόμα, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, ΟΤΕ sport 2

    ΔΕΥΤΕΡΑ 11/3

    Ηρακλής – Παναθηναϊκός, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3
    Πανιώνιος – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
    Σαραγόσα – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 1

    ΤΡΙΤΗ 12/3

    Μπαρτσελόνα – Μίλαν, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
    Σάλκε – Γαλατάσαραϊ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

    ΤΕΤΑΡΤΗ 13/3

    Πανθρακικός – Βέροια, ποδόσφαιρο (Κύπελλο), 15.00, ΟΤΕ sport 3
    Καβάλα – Νίκη Βόλου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 16.00, ΟΤΕ sport 4
    Ολυμπιακός – Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Απόλλωνας Πάτρας – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.00, ΕΤ3
    Ηρακλής – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 21.00, ΟΤΕ sport 3
    Μπάγερν – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
    Μάλαγα – Πόρτο, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ

    ΠΕΜΠΤΗ 14/3


    Αστέρας – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Κύπελλο), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Ρουμπίν – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 3
    Ζενίτ – Βασιλεία, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 19.00, nova 4
    Ιντερ – Τότεναμ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 2
    Αναντολού – Μπάμπεργκ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.00, nova 7
    Μακάμπι – Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
    Σιένα – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΕΤ1
    Τσέλσι – Στεάουα, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1
    Νιούκαστλ – Ανζί, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1
    Μπορντό – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 2

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/3

    Διομήδης – ΠΑΟΚ, χάντμπολ (Α1 ανδρών), 17.00, ΟΤΕ sport 4
    ΤΣΣΚΑ – Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 19.45, nova 3
    Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 20.45, nova 7
    Παναθηναϊκός – Αλμπα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.00, nova 3
    Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντ., ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
    Μπαρτσελόνα – Μπεσίκτας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα), 21.45, nova 1
    Λα Κορούνια – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρ. Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1

    ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3

    Φόρμουλα 1, γκραν πρι Αυστραλίας (δοκιμαστικά), 07.50, ΟΤΕ sport 1
    Ζενίτ – Νοβοσιμπίρσκ, βόλεϊ (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 11.30, ΟΤΕ sport 4
    Κούνεο – Κόζλε, βόλεϊ, (φάιναλ φορ Τσάμπιονς Λιγκ ανδρών), 14.30, ΟΤΕ sport 4
    Εβερτον – Μάντσεστερ Σίτι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1
    Πανιώνιος – Ολυμπιακός, πόλο (Α1 ανδρών), 15.00, ΕΤ1
    Ικαρος – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΕΤ1
    Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
    Νυρεμβέργη – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
    Αμβούργο – Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
    Σοσιεδάδ – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
    Λεβαδειακός – ΟΦΗ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    ΠΑΣ Γιάννινα – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
    ΠΑΟΚ – Αρης, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
    Χετάφε – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
    Κατάνια – Ουντινέζε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ sport 3
    Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ρέντινγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
    ΑΕΚ – Βέροια, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
    Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
    Ρεάλ Μαδρίτης – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
    Μπολόνια – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
    Βαλένθια – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός