• Αναζήτηση
  • Επαναληπτικοί Τσάμπιονς Λιγκ και Κυπέλλου Ελλάδας

    Μάχη Μάντσεστερ Γιουν. - Ρεάλ για την πρόκριση στα προημιτελικά

    Επαναληπτικοί Τσάμπιονς Λιγκ και Κυπέλλου Ελλάδας | tovima.gr
    ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3

    Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου (Γκέτεμποργκ), 12.00 και 17.30, ΕΤ1

    Γρανάδα – Μαγιόρκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1
    Μπαρτσελόνα – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 4
    Τορίνο – Παλέρμο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
    ΑΕΚ – ΠΑΟΚ, χάντμπολ (τελικός Κυπέλλου ανδρών), 14.00, ΟΤΕ sport 3
    Λεβαδειακός – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 1
    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης, 15.20, ΕΤ1
    Κατάνια – Ιντερ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
    Φιορεντίνα – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
    Σαμπντόρια – Πάρμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 4
    Χοφενχάιμ – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
    ΠΑΟΚ – Πανιώνιος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
    Τότεναμ – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 18.00, nova 2
    Εσπανιόλ – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
    Ολυμπιακός Βόλου – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.30, ΟΤΕ sport 3
    Φορτούνα Ντ. – Μάιντς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 2
    Ηλυσιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
    ΑΕΚ – Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
    Μάλαγα – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
    Μπέιρα Μαρ – Μπενφίκα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 21.30, nova 2
    Ρόμα – Τζένοα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 4
    Σοσιεδάδ – Μπέτις, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1
    Λος Αντζελες Κλίπερς – Οκλαχόμα, μπάσκετ (ΝΒΑ), 22.30, ΟΤΕ sport 2
    Ρασίγκ Κλουμπ – Λανούς, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 23.00, nova 3
    Μπόκα Τζούνιορς – Ουνιόν Σάντα Φε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 01.15, nova 3
    Λος Αντζελες Λέικερς – Ατλάντα Χοκς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 04.30, ΟΤΕ sport 2

    ΔΕΥΤΕΡΑ 4/3

    Παναθηναϊκός – ΚΑΟΔ
    , μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
    Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 3
    Βέροια – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
    Σεβίλλη – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 1

    ΤΡΙΤΗ 5/3

    Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ρεάλ Μαδρίτης
    , ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
    Ντόρτμουντ – Σαχτάρ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 2

    ΤΕΤΑΡΤΗ 6/3

    Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
    , ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Αλμπα Βερολίνου – Αναντολού Εφές, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 4
    Παρί Σεν Ζερμέν – Βαλένθια, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, ΝΕΤ
    Γιουβέντους – Σέλτικ, ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ), 21.45, nova 1
    Μπάμπεργκ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3

    ΠΕΜΠΤΗ 7/3

    Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
    , ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Ζαλγκίρις – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.45, nova 7
    Στουτγάρδη – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 1
    Στεάουα – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 20.00, nova 2
    Φενέρμπαχτσε – Μακάμπι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.30, nova 3
    Ολυμπιακός – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, ΕΤ1
    Τότεναμ – Ιντερ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, ΑΝΤ1
    Μπενφίκα – Μπορντό, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 1
    Λεβάντε – Ρουμπίν, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 2
    Βασιλεία – Ζενίτ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 22.05, nova 7
    Ανζί – Νιούκαστλ, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 2 (Μ)
    Πλζεν – Φενέρμπαχτσε, ποδόσφαιρο (Γιουρόπα Λιγκ), 24.00, nova 4 (Μ)
    Μπόκα Τζούνιορς – Νάσιοναλ, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 02.30, ΟΤΕ sport 3

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/3

    Χίμκι – Σιένα
    , μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών),  17.30, nova 1
    Σαν Πάουλι – Ρέγκενσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β’ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 4
    Μπεσίκτας – Κάχα Λαμποράλ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 4
    Μάλαγα – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.45, nova 3
    Αουγκσμπουργκ – Νυρεμβέργη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
    Τζένοα – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
    Πόρτο – Εστορίλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 22.00, nova 1
    Μπέτις – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.30, ΟΤΕ sport 3

    ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3

    Ραμπίτα Μπακού – Αρζίζιο
    , βόλεϊ, (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 14.00, ΟΤΕ sport 4
    Σάλκε – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 1
    Μπάγερν Μονάχου – Ντύσελντορφ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 2
    Μάιντς – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
    Γαλατασαράι – Βάκιφμπανκ, βόλεϊ (Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών), 17.00, ΟΤΕ sport 4
    Αστέρας Τρίπολης – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    Παναθηναϊκός – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
    Ηρακλής Ψαχνών – Απόλλων Αθηνών, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.30, ΟΤΕ sport 3
    Βαγιαδολίδ – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
    Πλατανιάς – ΠΑΟΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
    Γκλάντμπαχ – Βέρντερ Βρέμης, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
    Βαλένθια –  Εστουντιάντες, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 4
    Μπαρτσελόνα – Λα Κορούνια, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
    Ουντινέζε – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
    Μαγιόρκα – Σεβίλλη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός