• Αναζήτηση
  • Ευρωμάχες στα κουλουάρ και δύο clasico

    Στο Γκέτεμποργκ το Ευρωπαϊκό Κλειστού Στίβου

    Γεωργάκης Γιάννης
    Ευρωμάχες στα κουλουάρ και δύο clasico | tovima.gr

    ΚΥΡΙΑΚΗ 24/2

    Βαγιεκάνο – Βαγιαδολίδ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.00, ΟΤΕ sport 1

    Σαμπντόρια – Κιέβο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 13.30, ΟΤΕ sport 2
    Μούρθια – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 13.40, ΟΤΕ sport 3
    Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 1
    Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 15.00, nova 3
    Μάντσεστερ ΣίτιΤσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 15.30, nova 2
    Σκωτία – Ιρλανδία, ράγκμπι (εξαεθνές τουρνουά), 16.00, nova 4
    Γιουβέντους – Σιένα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 1
    Αταλάντα – Ρόμα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 2
    Μπολόνια – Φιορεντίνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
    Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
    Ελευσίνα – Ρέθυμνο, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
    ΠΑΟΚ – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ3
    Πανιώνιος – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    Πλατανιάς – ΑΕΚ, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 3
    Θέλτα – Γρανάδα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 18.00, ΟΤΕ sport 1
    Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    Γκρόιτερ Φιρτ – Λεβερκούζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 18.30, ΟΤΕ sport 4
    Ηλυσιακός – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ1
    Ολυμπιακός – Αρης, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 1
    Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 1
    Ντάλας Μάβερικς – Λ. Α. Λέικερς, μπάσκετ (ΝΒΑ), 20.00, ΟΤΕ sport 2
    Μπενφίκα – Πάκος Φερέιρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Πορτογαλίας), 21.15, nova 2
    ΙντερΜίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
    Μπέτις – Μάλαγα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 4
    Ρίβερ Πλέιτ – Τίγκρε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αργεντινής), 01.15, nova 2

    ΔΕΥΤΕΡΑ 25/2

    Εθνικός Αλεξ. – ΠΑΟΚ
    , βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3
    Καβάλα – Εθνικός Γαζώρου, ποδόσφαιρο (Β’ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ sport 3
    Ουντινέζε – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 20.00, ΟΤΕ sport 2
    Λάτσιο – Πεσκάρα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 22.00, ΟΤΕ sport 2
    Λεβάντε – Οσασούνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

    ΤΡΙΤΗ 26/2

    Σεντ Ετιέν – Λιλ
    , ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 21.50, ΟΤΕ sport 2
    Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 1

    ΤΕΤΑΡΤΗ 27/2

    Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
    , ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 16.00, ΟΤΕ sport 3
    Βέροια – Πανθρακικός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 18.00, ΟΤΕ sport 3
    ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
    Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Γαλλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
    Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1
    Κορίνθιανς – Μιλιονάριος, ποδόσφαιρο (Κόπα Λιμπερταδόρες), 03.00, ΟΤΕ sport 3

    ΠΕΜΠΤΗ 28/2

    Ολυμπιακός – Αντερλεχτ
    , ποδόσφαιρο (Τσάμπιονς Λιγκ νέων), 19.00, nova 2
    Μπεσίκτας – Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 3
    ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ελλάδας), 20.00, ΟΤΕ sport 3
    Κάχα Λαμποράλ – Μακάμπι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30, nova 4
    Μπαρτσελόνα – Χίμκι, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
    Σιένα – Φενέρμπαχτσε, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1
    Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάμπεργκ, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 7

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/3



    Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
    (Γκέτεμποργκ), 11.00 και 18.00, ΕΤ1
    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης, 17.00, ΕΤ1
    Εθνικός Αλεξ. – Κηφισιά, βόλεϊ (ημιτελικός Λιγκ Καπ), 17.30, nova 4
    ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αλμπα Βερολίνου, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών),  18.00, nova 3
    Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ, βόλεϊ (ημιτελικός Λιγκ Καπ), 20.00, nova 4
    Αϊντραχτ Φρ. – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ sport 2
    Μάλαγα – Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 3
    Νάπολι – Γιουβέντους, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 1
    Παναθηναϊκός – Αναντολού Εφές, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, ΕΤ1
    Χετάφε – Σαραγόσα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ sport 3

    ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3

    Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
    (Γκέτεμποργκ), 12.30 και 17.00, ΕΤ1
    ΑΕΚ – ΠΑΟΚ, χάντμπολ (τελικός Κυπέλλου),14.30, ΟΤΕ sport 4
    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης, 15.50, ΕΤ1
    Βόλφσμπουργκ – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 3
    Βέρντερ Βρέμης – Αουγκσμπουργκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ sport 4
    Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 17.00, ΟΤΕ sport 1
    Αρης – Απόλλωνας Πάτρας, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 17.00, ΕΤ1
    Τελικός Λιγκ Καπ βόλεϊ, 17.00, nova 4
    Κέρκυρα – Πλατανιάς, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 1
    Πανθρακικός – Ατρόμητος, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 17.15, nova 2
    Λα Κορούνια – Βαγιεκάνο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ sport 1
    Περιστέρι – Ικαρος, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΕΤ3
    Γουίγκαν – Λίβερπουλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 1
    ΟΦΗ – Ολυμπιακός, ποδόσφαιρο (Α’ Εθνική), 19.30, nova 2
    Λεβερκούζεν – Στουτγάρδη, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ sport 2
    Βαλένθια – Καχασόλ, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ sport 4
    Οσασούνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ sport 1
    Μίλαν – Λάτσιο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ sport 2
    Βαλένθια – Λεβάντε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ sport 1

    ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ

    Αθλητισμός